Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már tovább a bátyjám...

Nem bírom már tovább a bátyjámat, nem lehet beszélni vele mertha valamit beszól képes rá és kihajít az ablakon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bármi,, apától mondjuk elveszek egy pólót.. bejön h ha meglátom h még 1x lopsz rpitityára töröm a kezeidet világos, megértetted? mondom ez neked miota számit lopásnak? családon belül és mindig megkérdezem. Befogod a szádat vagy ugy felpofozlak h kitöriöm az összes fogad!!

A bátyjám 20 éves, még midnig itt él, iylen vézna magas gépfüggőt képézeljetek el, tehát nem azaz utcai suttyó h gyere ide megverlek te ge*i

Anyáék is már félnek tőle, és mindig ök jönnek oda ha bármi baj van lenyugtatni, de volt oylan eset, hogy már anyámnak vágta a tányért

senkivel nem foglalkozik azt se tudja kinek mikor van a szülinapja vagy éppen hány éves.. azt se tudja m ikor van az ö névnapja vagy valami.. semmi

senkinek nem vesz semit midnenkit leszar.. gépe elött jol megvan..

Közben 4 pontal csuszott le az eltéröl és rohadjtol programoz és iszonyat jó a matekban.

kedvesekl vagyunk egymásnka.. tegnap pl én főztem neki. vagy veszek neki vmit a boltból ha már magamnak is veszek vmit. (kaja)

Már már rettegek tőle h mikor van a következő düh kitörése mert aztán egyszer idegöszeroppanásába kihajit az ablakon aztán utána nem tudja mit csinált mert leblokkolj a a helyzet. pszichologushoz tuti nem menne el.

mit tehetnék? én 16 bátyjám 20 éves.


2011. febr. 27. 15:00
 1/7 A kérdező kommentje:
nem akarok semmilyen komolyabb intézkedést mert szeretem őt, meg azért jol megszoktunk lenni együtt. deeezek a pillanatok.. nagyon megijedek iylenkor. volt már hogy iylen dühkitörésből törte el a karomat.
2011. febr. 27. 15:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha ezek tényleg ilyen dühkitörések, lehet csak szakember tud segíteni.
2011. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tetris ***** válasza:

Jó lenne leülni a szüleiddel együtt, és közösen kitalálni, hogy mit lehetne tenni.

Meg vagyok döbbenve azon, hogy édesanyátokhoz hozzávágott egy tányért, meg hogy eltörte a karodat? Mégis mit képzel ez?

Most még csak szóban agresszív, illetve volt már néhány tényleges erőszakos megnyilvánulása, de ennek véget kell vetni.

Legközelebb vajon mi következik? Kisbaltával fog üldözni benneteket, mert neki valami nem tetszik?

Szerintem beszélj a szüleiddel, és küldjétek el pszichiáterhez a bátyádat, mert az agressziv dühkitöréseit nem tudja kezelni. Ha így marad, veszélyt jelent az egész családra.

2011. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor ül a gépnél miért nem kapod el a torkát és nyomod befelé az ujjaiddal a gégéjét? És a fülébe súgnád h ajánlom változz meg v szétszedlek jó gyerek :)

18/F

2011. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nyuszika, legközelebb, rendőrt hívsz és látleletet vetetsz...a másik opció, hogy hagyod, hogy eltörje a karod újra vagy a nyakad...
2011. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én tartanék magamnál valami viperát, vagy ilyesmit, és ha legközelebb ilyen dühkitörése van megfognám és jól elverném vele:) aztán mondom mégegyilyen valamelyik családtaggal akkor kapsz még ebből. Az ilyeneken csak ez segít
2011. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szüleimelmár beszéltünk róla de ok arra az időre megváltozik de aztán akarva akaratlanul ilyen lesz, akárhányszor elbeszélgetnek vele.
2011. febr. 27. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!