Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen női hobbik, tevékenység...

Milyen női hobbik, tevékenységek vonzzák a férfiakat?

Figyelt kérdés
Tudom elég fura kérdés, ha pl. azt mondom egy pasinak, hogy takarítok, akkor gondolhatja, hogy hát igen de jó házias vagy azt is, hogy de uncsi és szürke csaj.
2011. febr. 27. 13:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

14.32: bocs, tapasztalatból írtam, amit írtam. Nekem semmi bajom azokkal, akik pl. imádnak főzni, amennyiben elfogadják, hogy én meg nem imádok, szerintem a házimunka (egymás közt megosztandó) szükséges rossz, és nem hobbi, nem élvezet. (Nem azt jelenti, hogy a RÉSZEMET egyáltalán nem csinálom meg, hanem azt, hogy ha megkérdeznek, hogy mi érdekel, mit szeretek csinálni, nem a mosást, főzést, takarítást fogom rávágni. Remélem, érthető vagyok. :) )

De ez az én véleményem, egyébként egy embernek volt vele baja összesen.

2011. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Elsősorban nem a hobbitok miatt szeretünk benneteket, kedves nők! A hobbitokat egyébként sem szeretem, főleg a Zsákos Frodót és a Bilbót nem!


A nőkben először a szépség, az édes illat fog meg bennünket, majd jön a mosoly, a kedvesség. Fura, nekem az volt mindig is az érzésem, hogy a nők a férfiaktól várják a szórakoztatást, nem ők akarnak azok lenni.

2011. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!