Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen női hobbik, tevékenység...

Milyen női hobbik, tevékenységek vonzzák a férfiakat?

Figyelt kérdés
Tudom elég fura kérdés, ha pl. azt mondom egy pasinak, hogy takarítok, akkor gondolhatja, hogy hát igen de jó házias vagy azt is, hogy de uncsi és szürke csaj.
2011. febr. 27. 13:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
mi lenne, ha önmagadat adnád? ;)
2011. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem ezért kérdeztem, hanem kíváncsiságból.
2011. febr. 27. 13:59
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

A hastánc nagyon vonzza őket.:)


Saját tapasztalat:)

2011. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira egyénfüggő...

Van olyan pasi, akinek ha elmondom, hogy mennyire sokat szoktam olvasni, akkor ez nagyon tetszik neki, de van olyan, aki számára ez kimondottan taszító, mert ő egyáltalán nem olvas soha semmit.

Az egyik barátnőm imád ilyen fiús számítógépes játékokkal játszani, ez is van, akinek bejön, mert elég sok pasi szereti ezeket, de még azok közül se mindegyiknek, mert hát az úgy nem olyan poén némelyik szerint, ha a csaj is játszik, amelyik meg nem szereti ezeket, azt a legtöbb esetben taszítja az ilyesmi.

Szóval a kérdésedre nem lehet válaszolni, mert minden pasinak más jön be, attól függően, hogy ő maga mit szeret csinálni, illetve, hogy mi az, ami tetszik neki, ha egy csaj is szereti csinálni.

Mondjuk a szex a legtöbbnek bejön :D

2011. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
főzés :))
2011. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%

Hobbi:Pl:a futás

Tevékenység:PL:maszti.Egy 17 éves lány.

2011. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

A főzés-takarítás nagyon jó.

Vagyis nálam plusz pont, inkább mint a hastánc - (bár az is jó)


Komolyan, ez vonzó, mert a legtöbb nő manapság ezt már rabszolgamunkának tartja és kevés olyan van aki tud és szeret főzni


Mondom úgy hogy imádom a hasam és szeretek főzni, mosni meg magamra szoktam


25F

2011. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

A takarítást én nem nevezném hobbinak. Vagy ha te annak nevezed, akkor az inkább ijesztőnek tűnhet a szemében. :)

Érdekes lehet például valamilyen művészet (festés, rajzolás, írás...), sport, önkéntes munka. De az szerintem hamar kiderül, ha ál-hobbiról van szó, és valójában nem is szereted.

2011. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk a főzést tényleg értékelik a férfiak. Én nagyon szeretek főzni, de mosogatni gyűlölök :) Asszem ez a két dolog ellensúlyozza egymást :D Amikor a volt párommal összejöttem, akkor neki is mondtam, hogy én nagyon szeretek főzni, és állítólag finom is, de ki nem állhatok mosogatni, hát rögtön rávágta, hogy ha én főzök, akkor ő mosogat, mert ő meg imádott enni :)
2011. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%

Normálisakat: az, amit valóban szeretsz, lelkesedsz érte és önmagadat adod.

A nőket másodrangúnak tekintőket nyilván az vonzza, ha egy nőnek élete, hobbija és mindene a mosás, főzés, takarítás. (Bár arra meg ráfogják, hogy unalmas, és megcsalják egy vagányabb, öntudatosabb, érdekesebb nővel, akivel azonban nem élnének együtt. Kerülni kell az ilyen típusokat, láttam belőlük egy párat...)


Nekem volt olyan pasim, akit összességében kimondottan aggasztott, hogy engem sok minden érdekel, sok dologban benne vagyok - félt (némileg alaptalanul), hogy akkor nem lesz rá elég időm.


De ha nem vagy őszinte, az úgyse kifizetődő. Aki előtt hazudnod kell, az nem hozzád való.


Pl. az én kedvesem nemigen szeret olvasni, ezt elfogadtam, de ő is, hogy én meg igen. Ha ezért lenézne, vagy helytelenítené, nem érezném vele jól magam. Fordítva is van olyan, ami őt érdekli és engem nem, bizonyos határig meg lehet ezekkel a különbségekkel lenni, ha vannak közös dolgok is.

30/N

2011. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!