Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek szeretne egy új nö, az...

Minek szeretne egy új nö, az exnö gyerekét nevelgetni? Föleg az olyan aki elszedi a gyerkektöl (vagy csak akarja) az apjukat!

Figyelt kérdés
Elvileg neki semmi köze hozzá nem?Várom a válaszokat!
2009. febr. 16. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg így akar a férfi szemében jó pontokra szert tenni. Az apáknak pedig fontos a saját gyerekük, és a lelkiismeretüket is megnyugtatja, h': "Lám, milyen jó, h' lecseréltem a feleségem, az új asszony is jól bánik a kölyökkel!"

Nem irigylem az olyan anyukákat, akik ilyen helyzetben vannak: én nem tudom, hogyan emészteném meg, h' a közös gyerekünket egy vadidegen nevelgeti.

2009. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én is igy gondolom!De egy vadidegenek nincs semmi köze a gyerekhez nem?
2009. febr. 16. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én simán felnevelném a párom gyerekét (ha lenne). Imádom őket, a szakmám is gyermekfelügyelő, a batárnőim gyerekeire is akármikor vigyázok, ha megkérnek rá. Szerintem ez teljesen normális és inkább örülni kellene neki, hogy törődik vele és szereti, jobb mintha utálná és folyton keresztebe tenne neki. De azt nem szabad engedni, hogy őt tekintse az anyjának vagy, hogy ellened nevelje.
2009. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De az okés.De a gyerek dolgaiba iskola vagy akármi!Abba nincs beleszólása nem?Abba csak az apjának,meg az anyának van nem?
2009. febr. 16. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, teljesen igazad van. Viszont abban igaza van a 2. valaszolonak is, hogy inkabb orulj annak, hogy foglalkozik a gyerekkel, minthogy ellened uszitsa, vagy rondasagokat muveljen vele.
2009. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

második válaszoló:

Ha veled élnek a gyerekek akkor semmi köze nincs a mindennapjaitokhoz, ne legyél vele túl ellenséges, de mond meg neki, hogy mit szeretnél és hogy viselkedjen a gyerekekkel. Legjobb ha mindketten elmondjátok a véleményeteket. Felnőttek vagytok és meg tudjátok beszélni. Így lenne a legtisztább.

2009. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha neadjisten az édesanya alkalmatlan a gyereknevelésre, igenis lehet beleszólása a nevelőanyának is, hogy a gyerek ne zülljön le. Tanítónő az anyukám, és nagyon sokat látok-hallok, mik mennek mostanában, a gyerekeket sajnálom legjobban, mert rajtuk csapódik le, hogy a szülő nem törődik velük, csak éppen rosszul, mert hiába értelmes gyerekek, és hiába isszák minden szavát annak, aki odafigyel rájuk és törődik velük, de nem eleget, mert vagy egy töketlen visszahúzódó emberke lesz belőle, vagy egy minden társát megagyaló veszélyes vandál. Egyik se jó, és ezek mind azért, mert a szülő "lusta nevelni", és persze ha valaki mégis próbálkozik, akkor a másik a hibás, hogy hogy mer a gyerekére egyáltalán rászólni???


Ellened ne nevelje, az egy dolog, de csak akkor szóld le, ha te legalább neveled, és tisztességes, társaságban is normálisan viselkedő embernek neveled.

2009. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden függ attól is hogy Te mit értesz nevelgetés alatt...

Megfogalmazásod szerint én egy "új nő" vagyok,és bár a nevelésbe nem szólok bele,minden tőlem telhetőt megteszek azért,hogy a párom gyermekével minél jobb viszonyt tudjak kialakítani.

Nem lehet hogy a nálatok kialakult szituban is "csak" erről van szó?

2009. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok a párom gyerekének anyja+nevelője lenni,csak baráti kapcsolatot.Ha legbelül ez bánt,akkor gondolj bele,te mit szólnál ahhoz,ha az új barátod nem fogadná szívesen a gyereked közeledését.Rosszul esne,ugye?
2009. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!