Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál az anyósjelöltem?

Utál az anyósjelöltem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, és kezdettől fogva érezteti velem az anyukája, hogy nem kedvel. Nem értem miért lehet ez, egyetemre járok, igyekszem a legújabb divat szerint öltözködni, kissé bohókás vagyok, egy átlagos lánynak mondanám magamat. :)

Folyamatosan vágja nekem a pofákat ha úgy van kedve, néha viszont jópofizik velem..nemtudom az egészet mire vélni.

Nemrég hitelt vettem fel (sajnos szükségem volt a pénzre), és közölték a barátommal, hogy addig nem költözhetünk össze, nem házasodhatunk amíg ki nem fizetem, mert életünk végéig ezzel fogunk küszködni stbstb. Milyen dolog ez? :/

csak arra tudok gondolni, hogy vagy azért nem tud elfogadni, mert féltékeny rám, de amit "esélyesebbnek" tartok az az, hogy nem egy "elit, úri, gazdag" családból származok, tehát nem vagyok hozzájuk "méltó" és ő inkább egy olyan lányt tudna elképzelni a fia mellé.


22/L


2011. febr. 26. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Vannak sajnos ilyen rátarti emberek, teljesen mindegy, hogy mit csinálsz, mennyire igyekszel, milyen családból való vagy, nekeik ki kell mutatni, hogy ők parancsolnak. Nekik sosem tudsz a kedvükre tenni.

Mit tehetsz? Dolgozd fel magadban: "Hát igen ez így van, nem az én hibám, nekem csak kedvesnek kell lenni, csak magamért felelek." Tehát nem kell "megfelelni", mondjuk hízelgéssel, konyhatündérkedéssel, bármivel kedvében járni, mert élvezni fogja, és annál rosszabb lesz. Viszont! Ne is haragudj rá. Gondolj ilyeneket: "szegény, biztos vele is így tett az anyósa, hátha majd elmúlik neki"... Szóval semmi duzzogás, mert attól elmérgesedik a helyzet.

És még! Kergess ki magadból mindenféle kisebbbségi érzést. Hogy nem vagy olyan gazdag, meg ilyesmi. Ezek nem értékmérő tulajdonságok. Viszont ha rossz az anyagi helyzet, akkor nem kell esküvőzni egyenlőre, kivált nem a szülők pénzén, hogy majd a fejedhez vágják, hogy bezzeg az jó volt, hogy akkora lagzi... stb. Én nem esküvőznék, ha nincs pénz rá. Anélkül is lehettek boldogok. De ha a vallásotok azt parancsolja, akkor egy szerény, tisztességes esküvő az lehet, de lagzi nélkül. Senki ne döntsön ebben helyettetek.

2011. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Gyakori állapot a fiús anyukáknál. Egyszerű, primitív, önző féltékenység.

Az ilyen anyósok soha se bocsátják meg, ha a „picike kisfiukat” elveszik tőlük.

2011. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez borzalmas...főleg amiatt mert te nem tehetsz arról h milyen a családod anyagi helyzetetek stb...nem születhet mindenki újgazdagnak .Én sem vagyok az.Sajnos így alakult az éltünk a bátyám és anyum van már csak.Elég szűkösen élünk de ami kell az megvan így is erőn felet...Emiatt szégyenkeznem kellene?:/
2011. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Úgy látom mi teljesen egy korosztály vagyunk és nagyon is hasonló a helyzetünk én is írtam már ki kérdést régebben ebben a témában. Az én anyós jelöltem is egy jóravaló majom, de szerintem 100X rosszabb a tiédnél!! Gyűlölöm és sok keserves órát szenvedtem már el miatta, sokszor sírással és ezen már csak az ront, hogy a párom meg nem veszi észre és nem is akarja észre venni a "drága anyja" undorító tulajdonságait. Nemtudok sajnos semmi jót tanácsolni neked, mert még én sem találtam meg a megoldást :(

2011. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Már, bocs de milyen pasi az akinek az anyja mondja meg, hogy mikor költözhet össze a barátnőjével? A barátod egész életében úgy fog szarni ahogyan az anyja mondja neki. Ebbe vagy beletörődsz, vagy ultimátumot adsz a barátodnak. Egyébként az anyjának soha senki nem lesz jó, neki csak az a lényeg, hogy irányítson.

Egyébként nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, ez ellen nem sokat tudsz tenni :(.

2011. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mkinek, hogy ilyeneket írtok, kedvesek vagytok! :)

21:02es! sajnos az én barátom is ilyen, hogy "nem veszi" észre, hogy az anyja hogy viselkedik velem, pontosabban nem akarja észrevenni.. :/

nemértem miért kell vkinek ennyire utálatosnak lenni, anyummal többször is megbeszéltem ezt a dolgot, és mind2en azt mondjuk, hogy hihetetlen, hogy vannak ilyen "érdekemberek", akik az anyagi helyzet alapján válogatják meg a barátaiket, ebben az esetben a fiúk választottját.. :/

2011. febr. 26. 21:18
 7/8 A kérdező kommentje:
*fiuk
2011. febr. 26. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Tippelek egyetlen fiú :)


Sajna az ilyen anyósok a legrosszabbak. Addig mar amíg szét nem mentek (ha a fiú nem hajlandó észrevenni és helyére tenni a drága anyukát)

2011. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!