Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném meg? FONTOS

Hogyan győzhetném meg? FONTOS

Figyelt kérdés

Egyik haverom szeretném ha nálam aludhatna, de mivel ő fiú, én meg lány anyám meg apám nem engedik. Apám indoka:"csak az kéne még" anyám indoka:"itt nem alszik egy fiú sem, és te se náluk". Nagyon szeretném mert én már aludtam náluk (erről szüleim nem tudtak). Akkor sem történt "semmi olyan", de ők ezt nem tudnák felfogni.

Szóval, hogy lehetne?


én 16, ő 17


2011. febr. 25. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez mondjuk jogos hogy a szüleid féltenek biztos nem ismerik a srácot úgy, mivel csak haveri kapcsolat van köztetek akkor csak megengednék hogy nálatok aludjon szerintem simán meglehetne
2011. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
konkrétan sehogy... hiába mondod,hogy csak a haverod, úgyse hiszik el. tegyél le róla.
2011. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Nem fognak neked hinni, mert a szülők ilyenek sajnos :(

2. Azért megpróbálhatod. Megmondod, másnap elmosogatsz/kitakarítod az egyik szobát helyettük, vagy megcsinálsz valami mást a ház körül, ha ezt megengedik. Vagy megígéred hogy a kövi matek/töridogára jobban tanulsz, vagy megmondod épp a múltkor kaptál 5öst, stb.

2011. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valami erősebb indok kéne mert, ő pont olyan mint amilyen srácok bejönnek nekem, de leszögezném, hogy ő rá soha nem néznék úgy mint egy olyan srácra akitől akarnék is valamit.
2011. febr. 25. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Esetleg úgy, hogy Ő és Te (ha megoldható akkor) külön szobában lennétek, így anyukádék is látnák hogy nem terveztetek semmit az éjszakára. :) Sok sikert.

2011. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom fiatalnak tartanak még hozzá, hogy pasikkal aludj. Félnek, és nem akarnak 1-2 év múlva nagyszülők lenni. Meg tudom őket érteni. Mért olyan fontos, hogy nálad aludjon? Találkoztok napközben, elmentek bulizni, és te mész haza, ő is megy haza.

Szóval felejtsd el, és várj néháy évet, míg újra próbálkozol a szüleidnél. :)

2011. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!