Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el? (Kérdésed...

Hogy mondjam el? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

6 éves koromban elváltak a szüleim, apával maradtam. Azóta minden hétvégén ki kell jönni azzal az ürüggyel mamáékhoz, hogy neki kell a pihenés....Ez eddig érthető lenne, de ilyenkor mindig a városban van, bulizik. ( 34 éves)Az elmúlt időben egyre nehezebben viselem minden hétvégén sírok, hogy hadd maradhassak otthon, vagy legalább szombaton hadd menjek haza, nem engedi meg.

Anyához csak kéthetente mehetek, ha esetleg szeretnég még pluszba, mamáék elkezdenek problémázni.... :(

Hogy mondjam el, hogy megértsé, hogy ez nekem így nem jó?


13/L


2011. febr. 25. 20:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

szerintem akkor sem az a legmegfelelőbb opció, hogy minden hétvégére eltakarítja a saját gyerekét, csak hogy neki legyen magánélete. Lehet, hogy szerintetek ez így tök normális, de szerintem nem. Aki előbbre helyezi a saját boldogságát, szórakozását a gyerekénél, az nem rendes szülő a szememben.

Mellesleg csak a véleményemet mondtam el, ezért nem kéne letámadni, én sem támadlak a tiedért.

Nem hiszem, hogy csak egy féle véleményt lehet kinyilvánítani, de szólj ha tévedek!

2011. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!