Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el? (Kérdésed...

Hogy mondjam el? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

6 éves koromban elváltak a szüleim, apával maradtam. Azóta minden hétvégén ki kell jönni azzal az ürüggyel mamáékhoz, hogy neki kell a pihenés....Ez eddig érthető lenne, de ilyenkor mindig a városban van, bulizik. ( 34 éves)Az elmúlt időben egyre nehezebben viselem minden hétvégén sírok, hogy hadd maradhassak otthon, vagy legalább szombaton hadd menjek haza, nem engedi meg.

Anyához csak kéthetente mehetek, ha esetleg szeretnég még pluszba, mamáék elkezdenek problémázni.... :(

Hogy mondjam el, hogy megértsé, hogy ez nekem így nem jó?


13/L


2011. febr. 25. 20:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja, és nem koncsorogni akarok, csak normálisan feküdni, TV-zni. ( Itt nem nézhetem a ValóVilágot sem, mert meg kell nézni 45x-re is a híreket.)
2011. febr. 25. 20:10
 2/21 anonim ***** válasza:

Vegyetek egy kis tévét neked abba a szobába, ahol alszol.

Egyáltalán beszéltél már apukádnak erről, hogy te nem szeretsz mamáéknál lenni?

2011. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

van TV, de az fennt van az emeleten és hiába fűtenek, nagyon nehezen melegszik fel.


Igen beszéltem vele.


Nem beszélve arról, hogy így vasárnap, amikor jó lenne egy kicsit pihenni olyan sűrű a napom :(


9-10 körül haza

11-12-ig angol

12-15-ig Lépcsőházmosás ( Kéthetente besegítek)

15-17-ig Hajmosás, pedikűr...

18-19 tanulás

:(

2011. febr. 25. 20:19
 4/21 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül valami játékod vagy valamilyen ismerőse apukádnak, aki vigyázna rád? A mamámék imádnak kártyázni, szerintem az neked is tetszene. Abban igaza van apukádnak, hogy szórakozik és becsülendő, hogy nevel és nem hagy otthon magadra, de szerintem, ha a problémáidat elmondod neki, akkor meg fog hallgatni.
2011. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hát, ha a való világ miatt akarnál otthon maradni tévézni akkor inkább a mama...

Na de viccet félretéve. Beszélj apukáddal. Mondd el neki, hogy nem szeretsz a mamáéknál lenni, és nem lehetne-e, hogy csak havonta 1 hétvégét kelljen ott töltened. Ennyit ő is megtehet, hogy annyival kevesebbet bulizik, elvégre felelős apukának kellene lennie, ha már neki adtak, és nem édesanyádnak....

Biztosan találtok vmi megoldást. Csak merj bátran elé állni, és elmondani amit gondolsz.

2011. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hajmosás és pedikűr 2 óra?? Fél órába simán belefér. Inkább a tanulásra fordíthatnád a többi időt. Vagy az apukáddal való beszélgetésre. :)
2011. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor miért nem maradsz otthon, egyedül? Akkor tudnál tévézni, olvasni, egyebek... 13 évesen már csak nem gyújtanád magadra a házat, nem?
2011. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

nem, nem csak a VV miatt akarok otthon maradni :)


Igen, sajnos 2 óra, mert hosszú göndör hajam van és nehezen szárad, szárítani nem szeretem. Vasalom is tehát inkább az több idő :D


Köszönöm a válaszokat !

2011. febr. 25. 20:26
 9/21 A kérdező kommentje:
Néha-néha otthon vagyok egyedül, de azt sem engedi meg, mert "szétbombázom" a lakást....PEdig rendet tartok általában.
2011. febr. 25. 20:27
 10/21 anonim ***** válasza:

ma 20:21

Honnan tudod, hogy neki mennyi időre van szüksége, mire rendbehozza a körmét meg a haját???

Nekem is kb. 2 óra, mert hosszú hajam van, és sokat kell vele foglalkozni.

2011. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!