Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apakomplexus. Ki lehet ezt...

Apakomplexus. Ki lehet ezt noni? Hogyan?

Figyelt kérdés
Apam 2 eves koromban ongyilkos lett. Magara hagyva anyamat velem es 2 testveremmel. Kulfoldi allampolgar volt, velem sose talalkozott, mert nem volt penze hazajonni. Ha nekem gyerekem szuletne, gyalog is hazamennek, vagy egy lopott biciklivel. Neki 2 eve volt ra, es nem tette meg. Ugy erzem, hogyha a sajat apam nem volt ram kivancsi, mas ferfi se lesz az. Kivulallok magabiztosnak latnak es azt mondjak konnyen leveszek barkit a labarol, de en belul nem ezt erzem. Kevesnek erzem magam ahhoz, hogy tarsa legyek egy ferfinak, felkeltsem es fenn tartsam az erdeklodeset. 18/N
2011. febr. 25. 16:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretem ha itelkeznek es messzemeno kovetkezteteseket vonnak le 3 mondatbol. Apam drogozott, alkoholista volt es terhesen verte anyamat, nem erdekelnek a lelki problemai egy ilyen embernek. Nincs hozza kozom. A problemamat pedig ismerem, veled ellentetben es megkernelek hogy ne "babazz" igy lattatlanban, mert nem adtam ra okot.
2011. febr. 26. 01:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!