Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal a párom vagy tényleg...

Megcsal a párom vagy tényleg bajban van?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal!Eleinte távkapcsolatban éltünk de minden nap min.10szer írtunk egymásnak és hetente több alkalommal is beszéltünk!tavaly végre úgy volt végleg összeköltözünk,ám januárban belekeverték egy verekedésbe,és sajnos azóta házi őrizetben van vidéken!Közben én tavaly terhes lettem született egy kisfiunk,akit azóta csak egyszer látott!az utóbbi időben egyre kevesebbet beszélünk,teljesen magába zárkózik!Volt hogy rákérdeztem van-e valakije de ő erre mindig azt válaszolta így is elég szar neki hogy nincs a családjával,és nem tud minket eléggé támogatni!

De én már nem tudom mit higgyek,nem akarom elveszíteni őt! Félek talált valakit,vagy ez a helyzet teljesen eltaszítja tőlem!

kérlek segítsetek,adjatok nekem tanácsot mi tévő legyek!


2009. febr. 15. 21:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
93%

Tudod, belegondoltam az Ő helyzetébe és arra jutottam, h igazat mondhat.Tényleg elég szar lehet egy férfinek,ha nem tudja támogatni a családját, és nem látja a kisfiát.

Szeintem tarts ki és akárhogyis,de tartsd benne a lelket.


Üdv BB Kitartás és Légy erős!

2009. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
próbálj meg bízni benne...és hidd el minden jobbra fog fordulni...beszélgess vele sokat..amennyit csak tudsz..hívd minél gyakrabban..neki is nehéz lehet
2009. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Én próbálom őt hívni de már 3 hete nem beszéltünk!kicsörög de nem veszi fel vagy csak nagyon ritkán!

És akkor is olyan más mint régen tudom ez lehet a helyzet miatt is!Meg néha azzal védekezik ő is hogy egyáltalán nem bízok benne!De szerintem természetes hogy ennyi idő elteltével gyanakvó vagyok!

Meg nem értem miért nem engedik haza?

2009. febr. 15. 21:47
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Azt lehet tudni, hogy hol van? Magyarországon valahol, vagy külföldön? Meg kik keverték bele?
2009. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Magyarországon van és egy üzlettársa miatt volt valami bonyodalom!de nem nagyon beszélhet róla meg nem is akar minket belekeverni!Állítólag azért mert elég nekem itthon 2 gyerek!és nem még ez miatt is idegeskedjek!
2009. febr. 15. 21:55
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csalna meg, ha házi őrizetben van?
2009. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Hát tudod,én ilyen kétes rejtélyes férfit nem nagyon szeretnék magam és a gyerekeim mellé.Ki tudja,nem kell-e aggódnod a gyerekeid és a saját biztonságod miatt is.

Hogy lehet valakit belekeverni illegális dolgokba,ha nem akarja?Biztos,hogy van vaj a füle mögött,de nincs olyan gerinces,hogy legalább neked bevallja.Ha valóban egy felelősségteljes emberről beszélnénk,akkor tisztességes munkája lenne,és a családjával élne.

Nekem ez a véleményem,lehet,hogy jobban jársz ha többet sosem látod.

2009. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nézd verekedés volt mert a társa nem akart fizetni,neki a dns tesztje nega lett!
2009. febr. 15. 22:23
 9/21 A kérdező kommentje:
nem tudja valaki honnan tudnám meg biztosan hogy tuti házi őrizetben van e?mert elmondta hogy bemérik meg ellenőrzik,de én tutira szeretném tudni!
2009. febr. 15. 22:27
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Már meg ne haragudj,de milyen kapcsolat a tiétek?

Ha nincs bizalom köztetek,akkor mit akarsz ettől a pasitól?

Nagyon sajnálom a helyzetedet,de szerintem egy ilyen megbízhatatlan emberre nem számíthatsz sem Te,sem a gyerekeid.Jobban jársz ha megszabadulsz tőle,mintha egy életen át nyomozgatsz utána.Milyen társ apa az ilyen ember???

2009. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!