Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden kapcsolatban élő nő...

Minden kapcsolatban élő nő beadja a derekát?

Figyelt kérdés
Tudom általánosítás...DE mi a véleményetek? Minden kapcsolatban élő nő beadja a derekát, ha egy másik férfi kitartóan, akár hónapokon keresztül is ostromolja?
2011. febr. 25. 14:24
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Az elhanyagoltságot én is fontos tényezőnek tartom, de az is izgalmas szerintem, hogy jó pár év elteltével minden valamilyen szinten megszokottá válik. Ugyanakkor szerintem, minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek vagy épp egy kemény vita, amikor nem épp rózsaszín ködben ragyog minden és ilyenkor azért nagyobb lehet az esélye, hogy a próbálkozó sikerrel jár.

Ezzel kapcsolatban volt valakinek valamilyen tapasztalata?

2011. febr. 25. 17:43
 22/25 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen a megszokottság...mikor titkos randikra jártam akkor már maga az érzés is olyan jó volt úgy vártam annyira készültem(öltözködés, frizura, érzések)
2011. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak az elhanyagoltság számít. Azért egy nő, ha képes józanul gondolkozni, azt is mérlegeli, hogy megéri-e mindaz amit ezzel veszíthet. Többek közt a gyermekei apját.
2011. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem minden nő, de én beadtam a derekamat. A férjemet tizenévesen ismertem meg. Soha nem értettem meg azokat az embereket akik félrelépnek, hogy miért is teszik, mígnem én is ugyanabba a cipőbe kerültem. A folyamatos féltékenységi jelenetek, a kedves szavak, beszélgetések, érintések és a semmibenézés miatt elegem lett. Hiába próbálkoztam évekig, semmi nem változott, csak rosszabb lett. Kettőnk között csak a szex működött semmi más. Olyan emberrel csaltam meg a férjemet, akit addig soha nem láttam. El sem tudom mondani, hogy mennyire jólesett, amikor hozzám ért. Nőnek éreztem magam és nem wc-nek, amit lehúznak. Utána lett egy állandó szeretőm, akitől mindent megkaptam, ami hiányzott. Évek óta tartom velük a kapcsolatot, de nincs közöttünk semmi. Ha megkérdeznétek, hogy megbántam-e? Válaszom nem. Addig az estéig teljesen elítéltem a félrelépést, hiszen a nőnek tűrni kell, így neveltek. Évek teltek el azóta, elváltam és időközben megismertem azt a férfit, akire mindig is vágytam. A párom pedig mindig olyan királylányra vágyott, mint amilyen én vagyok. A férjem a mai napig nem tudja, hogy mit tettem és nem is fogom neki elmondani, mert attól függetlenül amit művelt megérdemelné, tisztelem őt. El sem hiszitek, hogy mennyi hűtlen pár van, csak lehet jól titkolni. Véleményem szerint ha egy nő félrelép azt mindig érzelmi alapon teszi. Kedves férfi olvasók szenteljetek több figyelmet a hölgyekre...sokkal többet.
2011. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Régen szar az a kapcsolat ahol a nő csak a gyerekei apját látja a férjében és nem a férfit...
2011. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!