Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden kapcsolatban élő nő...

Minden kapcsolatban élő nő beadja a derekát?

Figyelt kérdés
Tudom általánosítás...DE mi a véleményetek? Minden kapcsolatban élő nő beadja a derekát, ha egy másik férfi kitartóan, akár hónapokon keresztül is ostromolja?
2011. febr. 25. 14:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én a férjezett nőkre "szakosodtam", és ugyan a helyzet nem általánosítható, de nem is éppen rózsás.

Azt lehet elmondani, hogy ahogy öregszenek a nők, úgy csökken egyre rohamosabban a büszkeségük. Elkezdik észrevenni magukon az idő nyomát, egyre jobban kétségbeesnek, egyre jobban vágynak a párjuk megerősítésére. Ha a párjuk ebben nem partner, akkor a feleség nagy eséllyel megy bele olyan afférba, ahol az új udvarló szemérmetlenül legyezi a hiúságukat. Zsenge korukban a nők még hajlamosabbak olyan kijelentésekre, hogy örökké hűségesek lesznek, de 10-20 évvel később, amikor a férjük már teljesen természetesnek veszi őket, ez megváltozik. Ha valakinek sosem mondják, hogy mennyire csinos, az elkezdi azt gondolni, hogy tényleg nem az, még akkor is, ha a legdögösebb harmincasról is van szó. Ekkor jön egy férfi, aki kimondja mindazt, amire a nő vágyik. Először még csak tetszik neki a dolog, utána viszont már visszaidézi azokat a napokat, amikor először lett szerelmes, minden érzést, ami ezzel kapcsolatos. Ez kb olyan, mint valakit a sírból visszahúzni az életbe. Tehát azok a nők hajlamosak a megcsalásra, akiket elhanyagolnak érzelmileg, és talán szexuálisan is. Túlságosan megszokták a férjüket egy újrakezdéshez, de majd' megőrülnek egy kis szerelmes izgalomért, a bizsergésért, ami a világot mozgatja.

Azt a nőt, akit a férje nem hanyagol, szinte lehetetlen meghódítani. A nők soha nem engednének ki a karmaik közül egy ilyen férfit, nem kockáztatnának affért, amivel esetleg elveszíthetik.

2011. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy egy elhanyagolt nőnél messze nem kellenek hónapok, hogy sikerüljön ágyba vinni. Volt olyan nő, akinek írtam két verset, és néhány kedves szót(gyakran alkalmazva a gyönyörű, drága, és alig várom, hogy.. kifejezéseket), és már le is feküdt velem. Minél elhanyagoltabb, annál könnyebb a férfi dolga.
2011. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szegény 14:41

Nem hiszem hogy álszenteskedik az aki itt anonim megírja a válaszát!

Mi van, nem tudod lenyelni a békát hogy valaki szereti a párját és a magadfajtával( meg amúgy senki mással a párján kívül) nem állna szóba?

Amúgy meg én is jó szórakozást kívánok neked!

2011. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem valaki nem kell, tíz évig is ostromolhat, nem gondolom meg magam.
2011. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%

A pont 14.55-nél van.

Gondoljátok csak végig, és őszintén válaszoljatok!

Én egy nyolc éves kapcsolatban vagyok, és a férjem.... hát igencsak elhanyagol. Minden értelemben. Biztosan én is hibás vagyok ebben, nem állítom, hogy nem.

Van egy férfi, 2 éve próbálkozik, mégsem mondtam neki igent...még. Jól esik amiket mond, de ennyi úgy látszik még elég.

Szerintem nem minden nő adja be a derekát, de nagyon sokan.

2011. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Az elhanyagoltak. Ez nem mond ellent az eddigi válaszoknak.
2011. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
erős túlzás lenne ezt állítani, de azt tegyük hozzá hogy mindenkinek meg van az ára, csak kevesen kapják meg.
2011. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

14.55-nél az igazság!

"Egy elhanyagolt nő"

2011. febr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor ha ha már ő is keresi a kifelé vezető utat a meglévő pocsolya kapcsolatából.
2011. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2011. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!