Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogyan van nálatok?

Ez hogyan van nálatok?

Figyelt kérdés

hányszorosát keresi a párotok a ti jövedelmeteknek?

van ebből feszültség,h ki mit fizet?


2011. febr. 25. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most kb. ötször annyit keres, mint én. De volt olyan időszak is, amikor én tartottam el.

Nálunk néha adódik belőle probléma, mert ő iszonyúan pazarol, én meg a spórolást is túlzásba viszem. De ha sikerül konszenzusra jutni, az jó, mert kb. az az arany középút :)

2011. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kétszer annyit keres. Mi külön kasszán vagyunk. A számlákat, bevásárlásokat 60-40%-ban fizetjük. A ház már megvolt, mikor megismerkedtünk, a hitelt ő fizeti és a lánya utáni gyerektartást is. Ő tankol, ha vidékre megyünk az én rokonaimhoz, akkor felezünk. Ha esetleg nem otthon eszünk, általában ő fizet, de gyakran megkérdezem beszálljak-e. Most jön a közös baba, nem tudom hogy lesz, ha már nem dolgozom. A ő pénze most megy a babaszoba építésére, az enyém magamra (vitaminok, kismamaruha).

Látszólag nincs feszültség, gyakorlatilag pedig van. Én úgy érzem, nem vagyok elkényeztetve, sőt! Ő pedig folyton pánikol, mondjuk tény, hogy van min aggódni.

2011. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
egyformán szarul fizetnek meg minket.
2011. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!