Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogyan van nálatok?

Ez hogyan van nálatok?

Figyelt kérdés

hányszorosát keresi a párotok a ti jövedelmeteknek?

van ebből feszültség,h ki mit fizet?


2011. febr. 25. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
A dupláját! De soha nem volt gond belőle! Közös kasszán vagyunk, tehát közösen fizetünk mindent! Szerintem régen rossz, ha egy kapcsolatban az anyagi dolgok körül vannak gondok!
2011. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
A háromszorosát keresi,mint az én gyedem.Soha nem volt még ebből gond,közös minden pénzünk,közösen beszéljük meg a kiadásinkat,tudtuk hogy így lesz mikor babát vállaltunk,ráadásul kezdettől fogva táppénzen voltam veszélyeztetettként.Most hat hónapos a kisfiunk,két éves koráig tervezem hogy itthon maradok vele.
2011. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
A sokszorosát.Soha nem volt ebből feszültség, nálunk ez így természetes hogy minden közös. Jóban rosszban együtt vagyunk!:)
2011. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk én kerestem többet, nem volt vita ebből hanem inkább abból hogy ő spórolós fajta én meg nagyon nem. Én két kézzel szórtam volna azt is ami nincs szóval inkább rá hallgattam. De pusztán abból hogy én többet keresek, nem volt.
2011. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem jelenleg nincs rendes melóm,csak félmunkaidős,tehát a párom jóval többet keres,mint én, kb. 3-4szer annyit. Mikor összeköltöztünk még egyetemista voltam,ennyit sem kerestem, de nálunk ebből sosem volt semmi vita. Minden pénzt közösen kezelünk. Először is kifizetjük a számlákat, a többit meg utána beosztjuk. Általában nálam van a pénz,mert a napi bevásárlást én intézem. Ha valami nagyobb dolgot akarunk venni,azt is közösen döntjük el.
2011. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Nyáron dupláját, néha (nagyon ritkán)a tripláját, de télen, én keresek többet! Ki nem mondott szavak biztosan voltak már a fejében a sok fizetnivaló miatt, de hát majd csak lejár egyszer az a fránya hitel, én meg imádkozom, hogy addig mindkettőnkenk legyen munkája!
2011. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Ja minden pénz az én kezemben van. Én fizetek ki belőle mindent. Ami utána megmarad, azon osztozunk.
2011. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Jelenleg én keresek többet, konkrétan a háromszorosát az ő bérének, de korábban olyan időszak is volt, mikor ő keresett kétszerannyit. Nem volt soha feszültség belőle. 26/N
2011. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Majdnem a dupláját, de ha kap ösztönzőt vagy karácsonyi pénzt, akkor van, hogy a tripláját is, ha nem többet. Most meg főleg, hogy itthon vagyok kismamaként táppénzen, sokkal kevesebbet kapok. Soha nem volt belőle vita, ki keres többet. A pénzt én kezelem, hazahozza ő is a fizuját, én is, összerakjuk. Kivesszük ami a számlákra meg kajára kelleni fog, meg ha van még vmi amibe bele szeretnénk fektetni (ház újítás, kisbabóra stb...), a többin pedig osztozunk, vagy félrerakjuk szűkösebb időkre.
2011. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

jelenleg kb a dupláját mert én tanulok,igy mac 70 ezrem jön be diákmelóból plussz ösztöndijból,de volt már forditva is,sosem volt belőle probléma h ki mennyit keres


de ha 10x annyit keresne akkor se lenne,eszébe nem jutna pl olyan mint az egyik kérdésben szereplőnél,hogy házassági szerződé,h váláskor csak tizedrész enyém...

2011. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!