Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakienk lenne valami jó...

Ha valakienk lenne valami jó ötlete, azt szivesen fogadnám?!

Figyelt kérdés
Annyit törtem már az agyam, de nem tudok semmi jót kieszelni. Van egy kedves szomszédunk, de sajnos 100 százalékra nem tudom, hogy ki lehet az, aki mindig valami piszkot szór a postaládánkba. Van tippem, hogy ki lehet az, de nem lehetek benne biztos. Ti hogy oldanátok ezt meg? Simán gyanúsitsak meg valakit? Vagy hogy tudnám rajta kapni? Ti mit tennétek?
2011. febr. 24. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Webkamera? Bluetoothal is működik, teszel bele elemet és felragasztod a plafonra, a postaládára irányítva.
2011. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen házban laksz. Ha megoldható, akkor úgy bújj el, hogy te ráláss a postaládákra, de a tettes ne lásson meg téged (azonnal).

A kamera is jó ötlet.

2011. febr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Társasházban nemigen lehet kamerát felrakni a közös részre, és nem is sűrűn éri meg. Én szimplán leszedném a postaládám alját, és ráccsal helyettesíteném, így kiesik a piszok, de a levelek nem. Egyébként mindig az szórja a piszkot, akivel rosszban vagy, vagy akinek valahogy borsot törtél az orra alá, tehát itt kezdd a "nyomozást".
2011. febr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 öregvarázsló ***** válasza:

Én kiírnám a postaládámra

"Szeméttől a szemetet szívesen elfogadom."

2011. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sulcz ***** válasza:
En is kiírnám neki: Ha már elfogyott a szemét tedd be magadat is, elvégre te is szemét vagy!!!!!
2011. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kamerára én is gondoltam, de az nehezen kivitelezhető, elbújni meg még el is tudnék, de azért nem tudok elbújva lenni a nap 24 órájában, és hát nem tudhatom, hogy pont mikor dobja be. Az a felirat az nagyon jó, azon nagyon jót nevettem, jó ötlet. Különben társasházban lakunk, a rács is nagyon jó ötlet a postaláda aljára, de ez sajnos nem megoldható, de marad az a kiirás, az nagyon tetszik, nekem eszembe sem jutott volna :)))
2011. febr. 25. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!