Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz kérdés, te mit tenél?

Spyke93 kérdése:

Nehéz kérdés, te mit tenél?

Figyelt kérdés

Van 1 lány 14 és fél éves belém van esve ő ezt nyiltan meg is mondta nekem ,aranyos lány jelenleg nem vagyok kapcsolatban, én meg pusztán a kor külömbség miatt nem akarok össze jöni...

Te mit tenél a helyemben?

17/F


2011. febr. 24. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

1. Megtanulnék helyesen írni. Aztán csajoznék.

2. Szerintem a ti korotokban 3 év nem a világ...

2011. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 14 volt, apám 17, mikor összejöttek.

Majd 5 évig jártak, aztán házasság, és aztán jöttem én is :)

Úgyhogy nekem ez nem tűnik égőnek.

2011. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

ez nem nehéz kérdés:) Ha úgy érzed szimpatikus a lány, akkor hajrá:) Talán először csak találkozgassatok, járjatok el együtt ide-oda, és, ha úgy gondolod, hogy szeretnél vele kapcsolatot, akkor nem olyan nagy probléma az a 3 év.

Sok szerencsét!!


22l

2011. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
csak azért mer a haveri kör elég furán nézne rám ha ilyen fiatal csajjal jönnék össze de ha müxene a dolog akk ugyis tujnák a véleményükre :)
2011. febr. 24. 16:12
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Mai világban már 30év különbségen sem akadnak fent..
2011. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ahogy az egyikőnk is mondta, ez tényleg nem olyan nagy különbség. Számos embert ismerek, elárulom olyan is, akik között öt év van, mégis nagyon boldogok egymással. Azt ajánlom, ha tényleg szimpatikus s lány, akkor megéri vele megpróbálni egy kapcsolatot, és ne a kor határozza meg:) 21/F
2011. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha bármi miatt is fenntartásaid vannak, már meg is született a válasz a kérdésedre.


Lefordítva, amit írtál, amit én dekódolok belőle:

Jó lenne egy kóbor nr., de égő a haverok előtt a csaj. De mégis jobb ma egy veréb...


Az én tanácsom:ne. Már csak a csajszi védelmében sem.

2011. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,adok 1 esélyt a dolognak :)
2011. febr. 24. 16:16
 9/17 anonim válasza:
100%
16l-22f-et is láttam már, nem nagy probléma
2011. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ezért is írtam, hogy nem kell vele rögtön összejönni, előbb ismerkedjetek. És, ha úgy alakul, hogy megszereted őt, akkor, ahogy te is írtad, kit érdekel más véleménye?:)

Ha meg olyan a baráti köröd, hogy ez miatt esetlegesen kinevetnek, vagy beszólogatnának, akkor ők nem is igazi barátok, és elgondolkoznék..

2011. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!