Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet rá esély, hogy kettőnkbő...

Lehet rá esély, hogy kettőnkből még egy pár legyen vagy hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, csak a lényeget emelem ki. De segítségre van szükségem ,mert nem tudok dönteni. Van egy srác, tavaly hónapokig viszonyunk volt, ő épp egy haldokló kapcsolatból lépett ki. Nagyon bonyolult lélek, rossz gyerekkor stb. Nem egy túl határozott férfi.Belekerült ebbe aszituba, hogy szemét ,mert megcsalja a barátnőjét, akit már nem szeret, de azt nem tudja, hogy irántam mit érez.

Végül szakított, de én sem kellettem neki. Soha nem volt hajlandó megmondnai utána, hogy én mit is jelentettem neki. Most újra írt, hogy mi újság velem, és pár felszínes levelet váltottunk. De meg akarom írni neki, hogy én az a fajta vagyok, hogyha belőlünk nem lehet több, akkor inkább soha ne írjon, soha többet ne találkozzunk, mert nem tudok csak így haverkodni vele, mert én igenis többet éreztem iránta annál, minthogy csak szex és most mondja, ha tervez velem vmit vagy ha nem, akkor többet ne keressük egymást.

Ez szerintetek jó lépés, ettől lehetséges, hogy észbe kap, eldönti, mit érez vagy mit akar vagy elmondja vagy nem érek el vele semmit, ha akarna engem anélkül is megírná ezt, és nem felszínes hülyeségeket, hogy én most kitárom előtte őszintén az érzéseimet?

Szóval szerintetek mit lépjek? Ne válaszoljak neki a legutolsó emailra vagy írjam meg őszintén az egészet, amit amúgy már párszor finoman jeleztem neki, tehát tudhatná. Nem tudom, attól, hogy én kb szerelmet vallok, elősegítem-e, hogy legyen belőlünk valami kapcsolat féle.


2011. febr. 19. 23:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy mikor teveled megcsalta a barátnőjét, téged is megcsalt vele, ezért szakított veled is. Ki akart lépni a felületes kapcsolatból, de te is az lettél.

Sajnos azt is nagyon jól látja, hogy ahogy a halott nem támad fel, amit összetörtök se lehet többet javítani: Irántad már sok új érzése nem lesz, még ha kedvel sem. Teljesen általános dolog, hogy valaki a régi pasival/csajjal együtt a hozzá tartozó szeretőt is kidobja, nem kellett volna belekerülnöd, ha komolyan akartál tőle valamit.

Az viszont ha leírod neki az érzéseidet semmiképpen sem megalázó rád nézve, legfeljebb ha megalázóan írod. Írd le értelmesen! Ki tudja, lehet lesz még belőle valami, persze plátói szerelem az már nem. Szerintem pont ha nem mersz neki semmit írni, az a megalázó.

2011. febr. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!


igazából csak úgy, nem szeretném neki leírni az érzéseimet.

ha attól, hgy leírom valami megfordul az agyában és ettől összeszedi magát és akar tőlem valamit, akkor leírnám, de valószínű ettől nem vallana hirtelen szerelmet, akkor meg minek írjam le.

2011. febr. 20. 11:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát ő is tanul belőle, meg amit válaszol, abból te is, és akkor még ha nem is lesz belőle semmi, ennyivel okosabban és bátrabban mentek neki a következő kapcsolatnak.
2011. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: Amúgy meg lehet gondolkodni, hogy ki mit gondolt, meg vajon mit írt volna, meg lehet nekem nincs igazam, de lehet abban nincs igazam, hogy nincs igazam, és akkor félhetünk majd attól, hogy félni fogunk a félelemtől, mert a múltkor is féltünk... Szerintem ez a megalázó.
2011. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!