Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet rá esély, hogy kettőnkbő...

Lehet rá esély, hogy kettőnkből még egy pár legyen vagy hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, csak a lényeget emelem ki. De segítségre van szükségem ,mert nem tudok dönteni. Van egy srác, tavaly hónapokig viszonyunk volt, ő épp egy haldokló kapcsolatból lépett ki. Nagyon bonyolult lélek, rossz gyerekkor stb. Nem egy túl határozott férfi.Belekerült ebbe aszituba, hogy szemét ,mert megcsalja a barátnőjét, akit már nem szeret, de azt nem tudja, hogy irántam mit érez.

Végül szakított, de én sem kellettem neki. Soha nem volt hajlandó megmondnai utána, hogy én mit is jelentettem neki. Most újra írt, hogy mi újság velem, és pár felszínes levelet váltottunk. De meg akarom írni neki, hogy én az a fajta vagyok, hogyha belőlünk nem lehet több, akkor inkább soha ne írjon, soha többet ne találkozzunk, mert nem tudok csak így haverkodni vele, mert én igenis többet éreztem iránta annál, minthogy csak szex és most mondja, ha tervez velem vmit vagy ha nem, akkor többet ne keressük egymást.

Ez szerintetek jó lépés, ettől lehetséges, hogy észbe kap, eldönti, mit érez vagy mit akar vagy elmondja vagy nem érek el vele semmit, ha akarna engem anélkül is megírná ezt, és nem felszínes hülyeségeket, hogy én most kitárom előtte őszintén az érzéseimet?

Szóval szerintetek mit lépjek? Ne válaszoljak neki a legutolsó emailra vagy írjam meg őszintén az egészet, amit amúgy már párszor finoman jeleztem neki, tehát tudhatná. Nem tudom, attól, hogy én kb szerelmet vallok, elősegítem-e, hogy legyen belőlünk valami kapcsolat féle.


2011. febr. 19. 23:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy meséltem neki, hogy jövőre ho lfogok élni és mondta,h ő is megy oda és majd ott találkozhatunk. Erre írtam, hogy mi ott nem fogunk találkozni, erre persze visszaírt, hogy hát most nagyon meglepődött, dehát jó, elfogadja, bár sztem nem érti miért írtam ezt,h ne találkozzunk. Nem tudja,h nekem könnyebb túltenni magam valakin, aki nem viszonozza az érzelmeimet, ha többet nem is látom.
2011. febr. 19. 23:27
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

sztem mondd meg neki, h nálad ez így működik, h nem akarsz többet tudni róla, ha nem tervez veled.

légy őszinte, és korrekt, akkoris, ha tudod, h esetleg fájhat utána.

én nem mondtam el anno ezt egy srácnak, és a barátságával kínzott 1 évig, én voltam a lelki szemetese.

ezzel nem hagyta, h elfelejtsem...a végén már nagyon csúnyákat veszekedtünk, és 1 életre meggyűlöltük egymást.

2011. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

felejtős..

nem akar ez semmi komolyat...

2011. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
csak tudod azt sem szeretném, hogy kinevessen meg megalázzam magam azzal, hogy elmondm,h én mit érzek iránta, ő meg majd néz egyet, hogy ez hülye ez a nő, én csak megkérdeztem h mi újság vele, miért kell itt drámázni meg lelkizni.
2011. febr. 19. 23:36
 5/14 A kérdező kommentje:
ugyanakkor meg nem értem, miért ilyen szerencsétlen pasi, nem akar velem kapcsolatot, de pl. meg is mondta,h nem jelöl be ismerősnek egy bizonyos közözsségi honlapon, mer jobb neki, ha nem tudja mi történik velem, mert össze van zavarodva,h mit érez stb, de azért időnként megnézi a képeimet meg ami publikus az adatlapomból. Miért nézegeti miért ír x hónap elteltével, ha nem akar semmit??Ha meg akar, miért nem kerek perec erről ír, miért a nagy semmiről?
2011. febr. 19. 23:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el hogy mit érzel iránta, csak éreztesd vele hogy döntenie kéne.
2011. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de hogyan?
2011. febr. 19. 23:40
 8/14 A kérdező kommentje:
plusz ezt még akkor, amikro volt barátnője, meg is mondtam neki, hogy döntsön, mert a 3as felállást nem szeretném folytatni. Ebből jött az, hogy szakított, de aztán velem sem akart többet találkozni.
2011. febr. 19. 23:41
 9/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mondd meg neki, nem fog kinevetni szerintem. Mondd meg, hogy akkor te igazán szeretted, és nem akarsz belemenni, mert talán megint előtörnének azok az érzések, és mivel Ő talán csak barátságot akar így te ezt kihagynád. Barátságot pedig nem tudsz vele kialakítani.

Én voltam hasonlóban, bár mondom hasonlóban. Nekem volt nem egy kapcsolat sráccal, hogy én azt hittem barátok vagyunk, de kiderült, hogy belémszerettek. Innentől sajnos meg kellett értetnem magammal, és velük is, (bár így is akartak ) hogy nem találkozhatok velük, mert többről álmodoznak sajnos, amit én nem tudok nekik megadni. Nagy feladással járt ez nekem, de miattuk muszály volt.

Ha nem akar veled komolyan kapcsolatot, akkor mondd meg neki őszintén, hogy sajnos ez ennyi volt, és marad.

2011. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl pörgeted az egészet egyszerüen egy barát vagy valaki aki segitségére volt egy szakitásnál nem szerelmes beléd, bocsi de ezt el kell fogadni és tovább lépni félre érteted a jeleket van ilyen.
2011. febr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!