Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik ennyire "megszállottak"...

Akik ennyire "megszállottak" azokkal mit lehet tenni? Mert nagyon idegesít már h állandóan velem vannak elfoglalva.

Figyelt kérdés

osztálytársaimról van szó.

a legjobb bnők voltunk,de egy idő után megváltozott,"lecserélt" másra,és a mostani legjobb bnőjével kibeszél a hátam mögött,leszólják a hajam,pletykákat terjesztenek rólam...szóval nem vagyunk jóba,már kimondottan utálom.

először figyelmen kívül hagytam amit a hátam mögött sugdolóztak,de ez nem mehetett így tovább,mivel nem hagyták abba...most h úgymond "felvettem a kesztyűt" visszaszólok nekik stb. de most még alattomosabbak pl elmennek mellettem "véletlen" nekem jönnek.(lökjem őket vissza?!)..a padot véletlen meglökik amin írok,pár napja meg az történt h az egyiknek bátyával egész jóba vagyok,köszöntem neki..erre ilyet szól a csaj h "minek kell köszönni??!"persze ezt nem tudtam eldönteni h nekem szólt-e vagy a bátyjának,de attól h mi utáljuk egymást a bátyjával miért ne lehetnék köszönő viszonyban?!!...ezt másnap számon kértem h mégis mi volt ez az előző napi beszólása,na ettől kezdve még jobban rám szálltak.

nagyon le szeretném már állítani őket,mivel nagyon elegem van belőlük.

ha vki volt hasonló helyzetben megköszönném ha leírná ,ha nem akkor ti mit tennétek ilyen esetben?

légyszi kort is.


2011. febr. 19. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én jártam iskolába akkor is volt ilyen.Klikkesedtek a csajok,hol ez volt a legjobb barinő,hol meg a másik.Ezen mindegyik tini átesik,ne legyél elkeseredve.Lehet a jövő hónapban már ki is békültök.De azért én megkérdezném,hogy mi bajuk van velem?És még egy tanács:Azért ne hagyd,hogy azt csináljanak veled amit akarnak,mert eltud durvulni egy iskolai összeveszés.Ha látod,hogy kezd túlzásba menni a dolog,akkor azonnal szólj az osztályfőnöknek,és a szüleidnek.Azt már csak felnött tudja megoldani,és meg szüntetni.
2011. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen mindegy, mi az oka. aki így viselkedik, az primitív, és magasról le kell sz@rni. magyarul akármilyen nehéz is, meg kell állnod, hogy ne szólj vissza nekik, és sehogy ne reagálj a viselkedésükre. egyszer meg fogják unni.

(megpróbálhatsz normális hangnemben rákérdezni, hogy ezt miért csinálják, kezdeményezhetsz beszélgetést, de az elmondottakból én nem hiszem, hogy lehet velük...)


23/L

2011. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

szerintem ne szólj az ofőnek se a szüleidnek.... az a legszánalmasabb, hogyha árulkodsz :D

Ha beszólnak valamit a szemedbe... kezdj el rajta vigyorogni.. meg egy kicsit nevetni.. .és ha majd észreveszik hogy nem érdekel téged a bántásuk akkor úgyis abbahagyják... mert amíg látják hogy szarul esik... meg hogy bánt addig hidd el nem fogják abbahagyni... kibeszélnek beszólnak.. vigyorogj rá.. szard le..és hidd el abbahagyják.. :) és nehogy még Te kérj bocsánatot vagy akármi is... hagyd majd ha akarnak ők odamennek..

és am az osztály mit szól ehhez?

2011. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

meg se fordult a fejembe h ofönek vagy szülőknek szóljak..ezt magamnak kéne vhogy megoldani.

az osztály?hát a pletykáknak köszönhetően(amit el is hittek,szóval nem sokat érnek) nem igazán foglalkoznak velem,meg az a 2 csaj nem is olyan nyíltan csesztetnek hanem alattomosan.persze van egy-két barátom az osztályban,de felszínes barátságokra nincs szükségem.

2011. febr. 19. 13:23
 5/10 A kérdező kommentje:
ja ki hagytam h sose a szemembe mondják,hanem a hátam mögött,mikor az egyik leszólta a hajam,akkor oda mentem és rákérdeztem h ez mégis mi volt..és a legszánalmasabb h volt pofája bocsánatot kérni(tisztán látszott h nem gondolta a bocsánatkérést komolynak,csak hirtelen nem tudott mit mondani mivel nem számított arra h oda megyek és szólok emiatt)...az ilyen gerinctelen embereket legszívesebben csak lehánymám.
2011. febr. 19. 13:25
 6/10 anonim ***** válasza:

amúgy hanyadikosak vagytok?!

mert az osztálynak megfelelően kell lereagálni :D

2011. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

10.

és mivel 5 évfolyamosba járunk még 3 évet kell kibírnom...rettentő soknak tűnik.

de ez nem hinném h magától megjavulna rövid időn belül mivel már 1 éve tart ez a helyzet.

2011. febr. 19. 13:55
 8/10 anonim ***** válasza:

figyelj.. szard le.. mondom mosolyogj rá... amit mondd azt meg meg se halld.. :D ennyi :P

Merre laksz? melyik városban?

2011. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
miért te hol laksz?
2011. febr. 19. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Én arra az esetre javasoltam,ha netán kezd a dolog elfajulni.Például nekimennek iskola után az utcán,vagy az iskolában.Sajnos volt, és van rá példa elég.
2011. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!