Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van, mit csináljak? 11/l

Elegem van, mit csináljak? 11/l

Figyelt kérdés

Tegnap úgy volt,hogy ma ott alszom mamánál és este mondta keri mamának,hogy mi lenne ha ma ott aludna mama azt mondta hogy jó.De több hely nincsen,mert mama szobája,papa szobája(a horkolás miatt nem alszanak együttXD)

fürdőszoba,konyha és mama ágya 2 személyes mostmár lese akakrok menni...akkor most mit csináljak,pedig ott szerettem volna aludni:(


2011. febr. 18. 11:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

A 1217-es nagy mezőgazdasági dolgozónak: lehetnél okosabb is, nem ekkora , a végén kiszélesedő, ütésre szánt fahusáng. Udvariaskodom, mert,"Nicht vor dem kinder!"

Ahogy látom, először a magyar nyelvtant kell megtanulnod, segítek kicsit.

1)A mondatokat NAGY betűvel kezdjük okostojáska.

2)A SZÓREND-(lásd lexikonban mi az)-fontos, főleg ha egy mentálisan zavart személy, (te), nem akarja azonnal leleplezni magát- te kis BUTUS!!! Okosodj már kicsit, legalább fogalmazni tanulj meg.

2011. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

előző:

nem vagyok mezőgazdasági dolgozó.

az én írásomat, fogalmazókészségemet ne hasonlítsuk már össze a kérdezőével, közel s távol sem lehet egy napon említeni őket.

a te írásodban is van kifogásolnivaló, szóval inkább ne kötekedj, mert én nem adtam rá okot.

2011. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
bunyóóóó! :)
2011. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
na, látod, érdemes volt bejönni a topikba! :D
2011. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
amúgy én az első vagyok, szóval megértelek 69% :)
2011. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
köszönöm! :)
2011. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
63%

1217!

Aki símán beleszáll egy 11 éves, szomorú kislányba, annak bizony már óvodában is traktor volt a jele, pláne, ha ezt úgy teszi, h. nem is próbál segíteni, csak beszólni, szarozni, okoskodni, gcizni, fegyelmezni, tökölgetni akar mások idejével, mert erre polírozza magának.

Az írásomban talált nyelvtani hibákat meg sorolhatod, ha találsz, csak előbb meg kell érteni az összetett mondat mint fogalom értelmét, utána rámehetsz még párszor, meglesz az! Na cső te kis pattanás.

2011. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem sokkal vagyok idősebb a kérdezőnél. De érettebb biztosan.."ez legyen a legnagyobb problémás"-os voltam
2011. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!