Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van, mit csináljak? 11/l

Elegem van, mit csináljak? 11/l

Figyelt kérdés

Tegnap úgy volt,hogy ma ott alszom mamánál és este mondta keri mamának,hogy mi lenne ha ma ott aludna mama azt mondta hogy jó.De több hely nincsen,mert mama szobája,papa szobája(a horkolás miatt nem alszanak együttXD)

fürdőszoba,konyha és mama ágya 2 személyes mostmár lese akakrok menni...akkor most mit csináljak,pedig ott szerettem volna aludni:(


2011. febr. 18. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
kérlek ird ki a kérdést jobban tagolva... mi az a "keri" keresztmama? normálisan írj, mert alig érteni
2011. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
bocsánat,igen keresztanyám:D
2011. febr. 18. 11:28
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Kedves első mit kell vele kötekedni?A keri igen keresztmama!

Kedves kérdező szerintem mond meg a mamádnak hogy te előbb akartál ott aludni és kész!

2011. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
de még mindig nem értem, hogy mi a baj. utálod a keresztanyádat? vagy nincs elég hely? vagy kettesben/hármasban akartál mamádékkal lenni? vagy miért vagy azon, hogy a keresztmamád is ott lenne, ennyire kiakadva?
2011. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
ha az a gond, hogy nincs elég hely, akkor mért nem kérdezed meg a mamádat, hogy hol fog a keresztmama aludni, hisz nincs elég hely. nyilván a mamádnak van erre válasza (pl. kempinágy, matrac), ha más nem, hát az "jeszus, elfelejtettem, hogy te is itt alszol ma". nem kell rögtön megsértődni és kétségbeesni :) lehet, hogy a keresztmamának van valami gondja és ezért akar ott aludni, hogy az elől kicsit megszökjön. Lehet, h ez a gond fontosabb, mint az, hogy te ma, vagy holnap alszol-e ott. kérdezz rá a mamádnál :)
2011. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Megbeszélted a Mamáddal, hogy ott akarsz aludni?

Az is lehet, h elfelejtette.

Ilyesmin kár megsértődni. Lehet, hogy a Kerid nem tudott róla, hogy ott aludnál te is.

2011. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
életedben ez legyen a legnagyobb gondod . .
2011. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Uccsó Barátom, a gyermekkorodra visszaemlékezve te is találsz majd olyan szitut amin kiakadtál, mert akkor a világon az tünt a legfontosabbnak, és mai lineázott agyunkkal már persze nem értjük , h. miért is, de akkor az volt a világ legfontosabb problémája nekünk,akkori gyerekeknek. Pl mikor megkaptam életem addigi legrosszabb jegyét, egy 3-ast matekból, ötödikben, azt hittem rámszakad az ég, és minden megáll, mert értelmetlen a továbbiakban, pedig tudtam, h. egy rossz szót nem fogok kapni érte otthon...

Kérdező fiatal hölgy, lesd ki anyád mikor nem ideges, és szépen foglald neki össze ami bánt, beszélgessetek róla,Kerivel is, és először is nyugi magadnak is, minden oké lesz.

2011. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
uccsó előtti, bocs,az uccsónak nincs mit mondani.
2011. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nyugi majd legközelebb ott alszol. Ne vedd a szívedre nem történt olyan nagy baj.
2011. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!