Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmiben sem vagyok elég jó?

Semmiben sem vagyok elég jó?

Figyelt kérdés
Úgy érzem semmiben se vagyok elég tehetséges. Van két diplomám, mégis úgy érzem nem értek igazán semmihez. Több nyelven beszélek, de egyiket se igazán jól. Nem tudom mit kezdjek magammal, akármilyen munkába fogok, mindig az az érzésem, hogy sikertelen vagyok.
2011. febr. 17. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a siker nem jön azonnal. A profik nem fiatalok már és hidd el nagyon tehetséges vagy. Sem diplomát, sem nyelvvizsgát nem adnak tudás nélkül.
2011. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetris ***** válasza:

Ha van két diplomád, akkor nem lehetsz egy tökfilkó!!!!!!!

Azért érezheted magad sikertelennek, mert még nem találtad meg az életnek azt a területét, ahol igazán kibontakoztathatnád az ismereteidet.

Fel a fejjel, ne csüggedj el!!

2011. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En is hasonlo helyzetben vagyok. Ugy gondolom, hogy fontos egy teruleten elindulni es majd kialakul, hogy mihez ertesz, mi erdekel. Talan tul sok minden erdekel es ezert nem tudod meg, hogy mi is lenne a legjobb neked. En is teljesen igy vagyok.


Nem vagy sikertelen, csak idobe telik megtalalni magadat. Ezzel mindenki igy van.


Mit ertesz az alatt, hogy akarmilyen munkaba fogsz, nem vagy sikeres? Ezt kifejtened?

2011. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen az a két diploma?


Csak mert divatba jött mostanában az a duma hogy a BSC-t is valaki diplomának mondja, és úgy van kettő hogy BSC meg MSC (holott ebből a kettő együtt ér egy hagyományos diplomát), miközben 6 év után egy orvosnak csak egy diplomája van

2011. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!