Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apósom rám hajtott, mit...

Apósom rám hajtott, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hogyan mondjam el a páromnak?

Veletek történt már ilyen?

22/L


2011. febr. 17. 15:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy így eltűntem, de mennem kellett, de már itt vagyok. :)

Az történt konkrétan, hogy először csak bókolgatott, majd mikor már úgy alakult, hogy már csak ketten voltunk egy helyiségben, akkor közelített hozzám, mikor elfordultam és arrébb mentem, egy óvatlan pillanatban, mikor nem figyeltem megfogta a fenekem, mire én kirohantam a konyhából a fürdőbe, de oda is utánam jött és már teljesen megijedtem, de szerencsére bejött a párom és mikor kérdezte, hogy "mi ez a gyülekező?" apósom azt válaszolta, hogy csak megigazítottam (én) a sminkem és csak beszélgetünk... Én meg még akkor is annyira pánikban voltam,hogy meg sem tudtam legalább 10-15 percig szólalni...

Hát ennyi a történet, és azóta félek egy légtérbe kerülni vele.

2011. febr. 17. 20:41
 12/17 anonim ***** válasza:

hát ez komoly. nem is tudom mi lenne a legjobb, én félek attól, ha elmondod a párodnak szakítás lenne a vége. hisz így hogyan tudtok együtt tovább? Többet nem mész oda...? :S

először inkább az apjával kellene beszélned, lehetőleg higgadtan, már amennyire lehet egy ilyen helyzetben, vagy nem tudom:S vacak egy helyzet!

2011. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg elkéne mondanod.

Szerintem úgy, hogy például mentek át apósodékhoz(ha nem velük laktok) És akkor mondd, hogy nagyon nem szeretné, szerintem látni fogja rajtad hogy gáz van, és akkor mondd, hogy miért nem akarsz. Mondjuk tényleg akkor ott a fürdőben kellett volna mondanod, és amikor a fenekedet megfogta esetleg egy pfon is elcsattanhatott volna, de ha nem, akkor a fürdő helyett a párodhoz kellett volna menni.

2011. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 tetris ***** válasza:

Vow! A vén kéjenc disznaja!

Szerintem is beszélned kell az öreggel, hogy ha ezt mégegyszer meg meri csinálni, azon túl, hogy kap egy akkora pofont, hogy a feje leesik, de még el is fogod mondani a Drága Mamának, meg a párodnak is.

2011. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
apósom otthagyta a feleségét egy másik nőért (akivel jelenleg is lakik)
2011. febr. 19. 20:09
 16/17 anonim ***** válasza:

Mondd el a párodnak. Ha nem hisz neked, csaljátok csapdába az öreget (pl. hallgatózzon a párod, míg ti kettesben beszélgettek, hogy miért is csinálja ezt veled az öreg).

Vagy vedd fel diktafonra, aztán azzal kordában tudod tartani az öreget.

2011. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha otthagyta a feleségét egy másik nőért, tudja a párod is, hogy milyen az apja, biztos megvan róla a véleménye. Nem hiszem, hogy így ne hinne neked, a párjának.
2011. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!