Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez? Annyira...

Mit szólnátok ehhez? Annyira bosszant!

Figyelt kérdés
Anyám mindig kibontja a banki bizonylataimat, mert hozzájuk érkezik a postám.26L
2011. febr. 17. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

kérd hogy ne küldjenek banki bizonylatot,neten tudd megnézni csak


én is meguntam h felbontogatja,nekem se jön azóta (albis vagyok,ide nem jelentkezhetek be,igy muszáj oda)

2011. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért nem szolsz neki hogy az a tiéd és semmi köze hozzáí??
2011. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de Te vagy a hülye!

Én a helyemben már rég bejelentettem volna a másik lakcimem. Vagy lemondtam volna, és netem intézem a dolgaimat.

Magadra vess!

2011. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is bosszantana. Szólj a bankban, hogy nem kérsz bizonylatot minden hónapban, majd te bemész és kérsz, ha kell valamihez. Vagy ha van netbankod, akkor ott is be tudod ezt állítani.
2011. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt Erste-nél azt választottam hogy e-mailben jöjjön a bizonylat. Amúgy meg ha nincs e-mail-es változat, módosítsd a címedet.

Milyen viszonyban vagy anyukáddal, hogy ilyet csinál? Nekem egy nagyon furcsa...

2011. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és miért nem a te címedre megy? vagy egyáltalán minek kéred? ennyire debil vagy, hogy nem tudod elintézni ezeket? persze ide tudsz írni...
2011. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!