Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak "arra"...

Szerintetek is csak "arra" tart a barátom?

Figyelt kérdés

3éve járunk és sose akar sehová menni velem.

Felhivom hol van,kiderül mindenféle szórakozóhelyeken stb.de sose kérdezi meg van-e kedvem nekem is elmenni,hanem közli mikor ér haza és majd menjek.

Meg ha vele vagyok akkor is elvagyunk valamelyikünknél aztán búcsúzásnál mondja,hogy ő most még elmegy benézz egy -két helyre,ilyenkor mindig hajnalba ér haza.Sose kérdezi meg nekem van -e kedvem vele tartani,a mi kapcsolatunk csak a szexből meg az ágyból áll.Pedig nem vagyok csúnya lány,normálisan viselkedek,sok pasi fut utánam,szóval nem értem miért nem akar velem menni sehová.

Nagyon szeretem de úgy érzem 20évesen ez nekem nem elég.

A barátnőm szerint már csak "arra" tart,de arra már nem,hogy el is menjen velem valahová.

Szerintetek?


2011. febr. 16. 19:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Visszaolvastam másfél éve van ez, na azóta talált egy jobbat..
2011. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!