Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak "arra"...

Szerintetek is csak "arra" tart a barátom?

Figyelt kérdés

3éve járunk és sose akar sehová menni velem.

Felhivom hol van,kiderül mindenféle szórakozóhelyeken stb.de sose kérdezi meg van-e kedvem nekem is elmenni,hanem közli mikor ér haza és majd menjek.

Meg ha vele vagyok akkor is elvagyunk valamelyikünknél aztán búcsúzásnál mondja,hogy ő most még elmegy benézz egy -két helyre,ilyenkor mindig hajnalba ér haza.Sose kérdezi meg nekem van -e kedvem vele tartani,a mi kapcsolatunk csak a szexből meg az ágyból áll.Pedig nem vagyok csúnya lány,normálisan viselkedek,sok pasi fut utánam,szóval nem értem miért nem akar velem menni sehová.

Nagyon szeretem de úgy érzem 20évesen ez nekem nem elég.

A barátnőm szerint már csak "arra" tart,de arra már nem,hogy el is menjen velem valahová.

Szerintetek?


2011. febr. 16. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez nagyon úgy hangzik valóban. :( Próbáltál erről vele is beszélni?
2011. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
hát így ebből amit leírtál nekem is az jön le,hogy csak arra vagy jó. Persze nem látok bele az életetekbe,se az ő fejébe, de hogy ő mindenfelé megy nélküled,téged meg nem hív sehova,csak magához egy kis etyepetyére...hát eléggé nem tűnik teljes kapcsolatnak. Mondjuk le kéne ülni vele és beszélni róla,hogy most akkor mi a helyzet. Én legalábbis ezt tenném.
2011. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy te miért vagy vele 3 éve?
2011. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos nagyon úgy tűnik...
2011. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
3 év??? Atyaég, mire vársz?
2011. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem,meg amúgy amikor együtt vagyunk akkor tök törödő velem,meg szexbe is ilyenkor úgy érzem,hogy szeret,meg mindig azt mondja,hogy én vagyok élete szerelme.

De ezeken kivül nem érzem.

Meg a szülinapjaimról,karácsonykor is mindig megfeledkezik rólam(akár csak egy virággal),közbe az a furcsa,hogy másokról nem.

Nem tudom mit gondoljak.=(

2011. febr. 16. 19:17
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Ezekről megfeledkezik??? Hát, ne haragudj meg azért, amit írok, de sajnos az előzőekkel értek egyet. :((


Tudom, nehéz ilyenkor, ha szereted, de gondolj bele, hosszú távon mennyit fog rombolni az önbecsüléseden ez a "kapcsolat". Hidd el, jobbat érdemelsz!

2011. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele beszélni de azóta se változott semmi.

Amúgy régebben nem volt ilyen,kb másfél éve van ez igy.

2011. febr. 16. 19:23
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Jól értem, Te azért szereted, mert ugyan sz@rik a fejedre, de olyan szépeket mond? De drága, Te nem tudod, hogy a nagy mesemondók mind férfiak voltak? Ugye durva lenne, ha azt mondanám, hogy hülyére röhögi magát rajtad, mert még egy ilyen verebet száz közül sem fogna? Akkor nem mondom, de azt igen, hogy érjél már többet magadnak!
2011. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak arra tart.

Ezek szerint csak arra vagy jó.

Bocs a kifejezésért de csak "üríteni" vagy jó.

Hagyd ott szerintem.

2011. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!