Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak "arra"...

Szerintetek is csak "arra" tart a barátom?

Figyelt kérdés

3éve járunk és sose akar sehová menni velem.

Felhivom hol van,kiderül mindenféle szórakozóhelyeken stb.de sose kérdezi meg van-e kedvem nekem is elmenni,hanem közli mikor ér haza és majd menjek.

Meg ha vele vagyok akkor is elvagyunk valamelyikünknél aztán búcsúzásnál mondja,hogy ő most még elmegy benézz egy -két helyre,ilyenkor mindig hajnalba ér haza.Sose kérdezi meg nekem van -e kedvem vele tartani,a mi kapcsolatunk csak a szexből meg az ágyból áll.Pedig nem vagyok csúnya lány,normálisan viselkedek,sok pasi fut utánam,szóval nem értem miért nem akar velem menni sehová.

Nagyon szeretem de úgy érzem 20évesen ez nekem nem elég.

A barátnőm szerint már csak "arra" tart,de arra már nem,hogy el is menjen velem valahová.

Szerintetek?


2011. febr. 16. 19:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
En is egyet ertek az elottem szolokkal, de ra is kerdezhetnel, hogy o most mit is akar toled, mi a terve stb. Ha pedig azt mondja, hogy szeret stb, akkor mondd azt, hogy te nem igy erzed. Talan megerne egy beszelgetest, nem pedig egybol ki kellene dobni.
2011. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ezen elég egyszerűen lehet segíteni.


ha legközelebb bejelenti hogy hová megy vagy néz be még azután hogy elmegy tőled, mondd azt, hogy te is mennél. Erre majd lép valamit. vagy azt mondja, hogy ne menj. akkor meg kérdezd meg, hogy és miért ne. erre is fog mondani valamit. Mérlegeld a választ, és ahhoz képest hívd fel a figyelmét, hogy mit hiányolsz a kapcsolatotokból. Nem kell megbántott hangvétellel mondani, mert arra allergiásak a pasik, hanem csak tárgyilagosan. És ugyanígy megkérdezheted azt is, hogy részéről mennyire komoly ez a kapcsolat. Erre is fog mondani valamit.


A férfiak azt a nőt nem viszik magukkal sehova, akit szégyellnek. Vagy azért nem viszik, mert csajozni akarnak. Persze egyszer egyszer van kivétel, hogy tényleg kanbulit tartanak, de alapvetően a nőt is akarják vinni magukkal. Ha ez nem így van, annak oka van.


32/N

2011. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Lepd meg egyszer a szórakozóhelyen, és kiderülhet pár dolog.
2011. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi előre is. Csak arra kellesz neki, egy tartály vagy a számára, több, mint valószínű még ki is röhög a haverjaival a hátad mögött, gyaníthatóan csajozik is a szórakozóhelyeken, valószínűleg szégyell is téged. Ismerem ezt a fajtát (sajnos).

Dobd ki minél hamarabb, ne legyél ennyire naiv és kihasználható.

2011. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem biztos,hogy csak arra tart.Szerintem.Leginkabb 20.32essel ertek egyet.Talan ugy gondolja te egy biztos pont vagy az eleteben,es te nem vagy ribi mint a tobbi lany akivel csak ugy elkefelget.Hiszen nem jarsz kulon utakat mint o(szoval alpbol egy rendes lany vagy).De azert megis ajanld fel,hogy elszeretnel menni vele.Nekem is volt ilyen baratom,en is 4 evig voltam vele.A vegen mar azt mondtam ha te mesz megyek en is.Azt mondta ok.De nem vele mert mar a haverok kocsijaba nem ferek.Valoban sokszor osszefutottunk ugyanazon a helyen,millio mas lannyal lattam smacizni,es megis vele maradtam.Holott tudtam nem csak smaci van ott hanem egyeb is.Vegul csak szetmentunk.De mondjak valamit.Azota eltelt 10 ev,es senki,sem elotte,sem utanna nem szeretett ugy,mint o mikor egyutt voltunk.Es nem csak a szexre gondolok.Azota felesege van,de ugyanugy vannak kulon utjai:)
2011. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiak azt a nőt nem viszik magukkal sehova, akit szégyellnek. Vagy azért nem viszik, mert csajozni akarnak. Persze egyszer egyszer van kivétel, hogy tényleg kanbulit tartanak, de alapvetően a nőt is akarják vinni magukkal. Ha ez nem így van, annak oka van."


Ennek a válaszadónak minden szavával egyetértek.

30/N

2011. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Ne vesztegesd a legszebb éveidet egy olyan férfira aki meg sem érdemel! Dobd ki minél előbb és éld/élvezd az életed! Biztos vagyok benne hogy rád talál az igazi szerelem! Hidd el ez nem az, egy férfi aki igazán szeret nem csinálja ezt a párjával! Légy büszke NŐ, és ne engedd kihasználni magad! És meg se forduljon a fejedbe, hogy egyedül fogsz maradni! Én drukkolok neked! :-)
2011. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Megértelek teljesen. Te meg szereted és nem bírod elhagyni. Én is igy vagyok most egy pasival, de ez még csak pár hónapja tart, de én annyira szeretem, hogy nemhogy megszakítanék vele minden kapcsolatot hanem könyörögnék maradjon velem. Nehéz az ilyen helyzet.
2011. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Van neki állandó barátnője valószinű,akit visz,és hát ciki lenne a barátnőt és a szexezsközt öszehozni.
2011. febr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!