Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal? Lent,...

Mit csináljak anyámmal? Lent, fontos nagyon!

Figyelt kérdés
Anyám tiszta idegbeteg. Állandóan ordít,azt mondja rám és a tesómra hogy kisk*csög,k*rva,ilyenek. Beszélni nem lehet vele,nem hallgat ránk,mindig beéget minket,mindenkivel kekeckedik,beszól másoknak,stb..
2011. febr. 14. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

apátok?


vagy a családsegítőhöz fordultok...

2011. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Apám se szereti,de ő se csinál semmit. :S

Most is átmentem másik osztályba,amiről kiderült hogy füves cigit tekernek órán,ilyenek..és nem akarnak vissza iratni,pedig már nem egyszer sírtam hogy kikészítenek.

2011. febr. 14. 19:32
 3/6 anonim válasza:
az enyém is pont ilyen csak nem k*cs*gözik
2011. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagykorú vagy függetlenedj,ha nem vagy nagykorú akkor keres fel egy családsegítőt vagy a kék vonal-telefonos segélyszolgálatot.Sokszor az intervenció kezdeti szakaszában javul a helyzet.
2011. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
beszélj erről valamelyik rokonnal,ha van rá lehetőség
2011. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tTgnap is dilisen jött haza,mais az,és összetörte a kedvenc poharamat. És este a szappant a kád szélén hagytam,és nem tette volna vissza,hanem képes rádobni az ágyamra. -.-"

Állandóan átb*ssza rám az ideget. :@

2011. febr. 16. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!