Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem valaszol szerintetek?

Miert nem valaszol szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy jobaratom akivel az elmult napokban elegge kozel kerultunk egymashoz sokat dumaltunk mindenfelerol es ahogy eszrevettem szeretne valamit tobbet a baratsagnal. Ma irtam neki hogy Boldog Valentin napot s sok szeretetett s nem valaszolt, nem irt semmit vissza. Mi lehet ennek az oka?
2011. febr. 14. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán nem ér rá?Lehet még nem is olvasta el..
2011. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

még csak fél 11 van

nem volt még ideje

nem érdekli a valentin nap

nyomulásnak vette

2011. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

de mi az hogy boldog valentin napot :D:D ???

hát ez a szerelmesek ünnepe, ők egymásnak kívánnak boldog valentinnapot és egymásnak mondják ezeket

nem scak úgy barátok

komolyan nem értem

ma is felmegyek fészbukra és ottis egy halom kiirás hogy midnenkinek boldog valentinnapot

2011. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha ő többet érez, de te nem, akkor azzal csak jól kbsztál vele, ha te kívánsz boldog valentinnapot.. ez a szerelmesek napja, nem úgy, mint ahogy már mindenki fűnek fának ezt kívánja.. pont ezért is az utolsó válaszolóval értek egyet..

amúgymeg simán lehet, hogy még alszik, dolga van, vagy épp ő sem tudja mire venni, hogy ezt írtad neki...


azt te tudod már legalább, hogy te mit akarsz tőle??

2011. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felteszem, ő még inkább fiú, korát tekintve, mint férfi, de gondolom ettől még ő is nyomulásnak vette. Olyan, mintha felkínáltad volna magad, Te léptél először, a pasik ilyenkor összezavarodnak, és köddé válnak. Azt, hogy nem volt ideje válaszolni, nem enném meg. Egy "köszi" erejéig bárhonnan írhatott volna. Inkább gondolkodik a hogyan továbbon.
2011. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem olvasta el, vagy még nem találta ki, hogy erre mi a megfelelő válasz.

Biztosan írni fog.

2011. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Mi lehet ennek az oka?" - Bármi. Kérdezd meg Tőle!
2011. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ha még mindig nem válaszolt,akkor lehet h félre érteted ajeleit
2011. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!