Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol az sms-re...

Miért nem válaszol az sms-re és miért mondja azt, hogy 1 hét alatt vagy 1 egész nap alatt nem volt ideje válaszolni?

Figyelt kérdés
A nagynénémről van szó és már többször előfordult, hogy írt hogy pl mikor megyek el, aztán írtam neki, h ekkor jó e, és nem válaszolt 1 hétig. Persze addigra már nekem sem volt jó.Aztán azt mondja, hogy nem volt ideje 1 hét alatt válaszolni, nevetséges. Legutóbb pedig válaszolok az sms-ére, hogy nekem mikor jó, most megint nem válaszol, aztán rákérdezek, hogy megkapta-e az sms-t és azt feleli, hogy igen, de nem volt ideje válaszolni. Egy sms 1-2 perc, ne mondja már, hogy nem volt ideje válaszolni egy egész nap alatt.Egyébként az egészben azt nem értem, hogy nem én kezdeményezem ezeket a találkákat, akkor meg miért csinálja ezt? Remélem valamennyire érthető, már rohadtul idegesít ez a dolog. Köszi a válaszokat.
2010. nov. 28. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
legközelebb hívd fel, ha ír smst. egyszerű, gyorsabban meg lehet beszélni. amugy lehet épp nincs ideje válaszolni, később meg elfelejti, és ráfogja erre h nincs ideje.
2010. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele ha találkozni akar mond meg neki jöjjön ő aztán akkor nem kell ilyennel izélni. Párom unokatesója pont ugyan ilyen. Mindig hangoztatja, hogy szereti meg akármi van szólhat neki. Múltkor segítségre lett volna szüksége írt neki több helyen is és smst is, hívta stb de még a telefont se vette fel.Aztán összefutottak véletlenül egy héttel később és csak hebegett habogott majd megígérte a héten hívni fogja. Ez volt legalább egy hónapja azóta se hallottunk róla.
2010. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Nálam is szinte ugyanaz a helyzet, amit az utolsó válaszoló írt, előfordult, hogy megígért valamit aztán úgy tett, mintha nem is ígérte volna meg.
2010. nov. 29. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!