Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hülye vagy tényleg...

Én vagyok a hülye vagy tényleg nem normális dolog 15 évesen teherbe esni?

Figyelt kérdés
Egyik iskolatársam felcsináltatta magát a drogdíler pasijával. Valószínűleg a gyerek se lesz egészséges, isznak, drogoznak, cigiznek. Az 15 éves kismama anyja egy pályáját befejezett útszéli hölgy, aki berúgott a drogdíler srác anyjával és megdumálták, hogy nyáron lesz a lagzi. A kis hülye tyúk meg örül, hogy babája lesz és körbemutogatja a babaruháit az iskolában és simogatja a hasát... Nem fogja fel ésszel, hogy mennyire elcseszi az életét! Egyébként gazdagok...
2011. febr. 13. 20:52
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nem kisebbségi amúgy...
2011. febr. 13. 22:01
 22/33 anonim ***** válasza:
58%

1 semmi közöd hozzá

2 baromira nem ismerjük a valódi sztorit, hogy ítélkezzünk

3 mi a jó büdös francot képzelsz, hogy a gyermekvállalási jogot feltételhez kötni?????? ez nem Kína és nem a náci Németország

4 ha elcseszi az életét az az ő dolga

5 nyilván az orvosa elmondta neki a kockázatokat, és annak tudatában döntöttek

6 a gyereket lehet sajnálni csak az egész sztoriban, még akkor is, ha teljesen makk egészséges lesz, kevés tinilány tudja felnevelni úgy a gyereket, ahogy azt kellene

2011. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Hát pedig ilyen kis eszetlen libáknak szerintem akkor se szabadna gyereket vállalni! És igen, nagyon sajnálom a babát előre is! Nem nácizmusról van szó, meg semmi ilyesmiről, egyszerűen csak belegondoltam, hogy ha az ilyen körülmények között született emberek többen lesznek, akkor milyen világ lesz...hát félelmetes!

Mert ez is hogy történhetett ugye?! Hát amilyen példát látott az anyjától... Őt is a nagyszülei nevelték, pár éve van csak az anyjával, mert anyuci kint strihelt... :S

2011. febr. 13. 22:18
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy mekkora filmet rendezne ebből Kusturica!
2011. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem, egyáltalán nem normális. De ez van. Minek foglalkozol vele? A sajnálatodtól nem lesz se a gyereknek jobb, se nekik.
2011. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Én sem értem mitől ilyen érdekes ez a téma,ilyen senkiházi kis lotyók százával szülik a gyerekeket,az államnak a szülőknek.Hogy beteg lesz?-az is előfordul,majd maximum állami gondozásba löki,mint általában.A törvény mégis az ilyen kis szutykokat védi,mert ha elakarná vetetni,a kötelező beszélgetésen(abortus elött)úgyis rádumálják.Ez sajnos a közelemben történt meg.
2011. febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Szegény gyerek már most biztos hogy nyomorék élete lesz.

Ilyenkor nem mit gondol a sok abaortusz ellenes?

2011. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
90%

Imádom ezeket a népi legendákat néhány falubeli gazdagról, lám, mi mindent hordanak össze a rossz és irigy nyelvek!

Nyilván úgy kezdődött, hogy valaki valahogy megszedte magát a faluban. A mód mindegy, az eredmény ugyanaz lett: látták az irigyek, és szárnyra kelt a szóbeszéd. Drogkartell, aztán valaki már látta a kommandósokat is(közben csak arra hajtott egy rendőrautó), bilincsben vitték el. Rászállnak a családtagokra, barátokra is, minden férfi maffiózó, minden nő prosti a családból, akiket a saját családtagjuk futtat. Kis faluban lakni óriási szívás, ha gazdag vagy, mert ezek a szemetek kiszúrnak maguknak és mindent elterjesztenek, akár igaz, akár nem. Közben a saját dolgaikról mélyen hallgatnak, de mindig van valaki, aki tud róla, és elég egy veszekedés, és már az utcán kiabálják el, vagy plakátolnak. Megy a névtelen feljelentgetés, ha valakinek valamiből több jutott, és állandóan figyelnek a függöny mögül.

Kérdező: nem tudom hány éves vagy, de már most ott a helyed a 70 éves pletykás vénasszonyok között, akiknek nincs is jobb dolguk, mint másokról félinformációkat és hazugságokat terjeszteni a házuk előtti padon, mert a saját életük annyira unalmas és szánalmas, hogy ha nem tudnának egy napig pletykálni, már felkötötték volna magukat a pajtában.

2011. febr. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
07:06 na, látom valaki leszürte a lényeget XD teljesen egyetértünk
2011. febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Én már semmin nem tudok meglepődni, értelmes, diplomás emberektől olyan orbitális baromságokat hallottam a hétvégén, hogy hozzájuk képest egy a lány csak pusztán naív.


De hogy a kérdésre válaszoljak, nem, nem normális.


Egyébként én úgy tudom, hogy aki terhes, nem járhat nappali tagozatra (rossz példát mutatna...), úgyhogy nem sokáig fogja mutogatni a babaruhákat.

2011. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!