Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hülye vagy tényleg...

Én vagyok a hülye vagy tényleg nem normális dolog 15 évesen teherbe esni?

Figyelt kérdés
Egyik iskolatársam felcsináltatta magát a drogdíler pasijával. Valószínűleg a gyerek se lesz egészséges, isznak, drogoznak, cigiznek. Az 15 éves kismama anyja egy pályáját befejezett útszéli hölgy, aki berúgott a drogdíler srác anyjával és megdumálták, hogy nyáron lesz a lagzi. A kis hülye tyúk meg örül, hogy babája lesz és körbemutogatja a babaruháit az iskolában és simogatja a hasát... Nem fogja fel ésszel, hogy mennyire elcseszi az életét! Egyébként gazdagok...
2011. febr. 13. 20:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
38%

Így szaporodnak a degeneráltak az országban. Meg máshol is, ez mondjuk nem helyi probléma. Szerintem az iskolatársad fel sem fogja, hogy mi van. Különben hogy mehetne már nyáron férjhez, ha csak 15 éves? 16 év alatt akkor sem lehet. Vagy addigra betölti? Áhh, mindegy, mondjuk képzelem milyen értelmesek lehetnek ezeknek a szülei is, szóval nem csodálkozom semmin.

Azért én biztos mondanám a csajnak, amikor a babaruhákat mutogatja, hogy olyat keressen, ami egy karú vagy két fejű babáknak való, mert ennyi ivás, cigizés és drogozás mellett tuti nem lesz egészséges gyereke.

Sose értettem meg ezt ezekben az emberekben, hogy ők úgy gondolják, elég annyi, ha megtartják a gyereket, és kész, de annyit nem tennének meg a saját gyerekükért, hogy nem károsítják az egészségét. Ha ennyire sem fontos a saját gyerekük egészsége, akkor minek vállalnak gyereket?

2011. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
66%
Remek
2011. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nyáron tölti be a 16-ot...
2011. febr. 13. 21:00
 14/33 anonim ***** válasza:
51%
érdekes dolgot vetettél fel a témával kapcsolatban...sajnos erre nincs megoldás..milyen feltételeket tudsz?nem normális dolog de ha teherbe esik és teszem azt a 6odik hónapban derül ki h terhes lett a baba már nem tudsz mit csinálni.legfeljebb örökbe tudnák adni de erre sem kötelezheti őket senki ha megakarják tartani.Sok ember jobb lenne ha nem lenne szülő soha az életben dehát ez van.
2011. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
7-8 hetes terhes, még elvetethetné, ha akarná, bár abba megint nem jó belegondolni, milyen törést okozna az életében egy abortusz...de még mindig jobb szerintem, mintha megszülne egy beteg gyereket... :S
2011. febr. 13. 21:07
 16/33 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenki tudja, hogy kivel jár, a gyerek apja igazi maffiózó famíliából származik, nyáron pont a kiscsaj mellől vitték el a pasit a kommandósok...
2011. febr. 13. 21:08
 17/33 anonim ***** válasza:
38%

Ha lett volna egy kis esze, az eset után másnap ment volna esemény utáni tabiért...

Nem akarok általánosítani, de van egy olyan érzésem, hogy az illető kisebbségi (jól sejtem?), egyébként mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja...

2011. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
66%
Inkább vetesse el minthogy az történjen majd a babával amiket a tv-ben is mutogatnak.Nem tudnak bánni az gyerekkel,megetetni nem tudják,inkább földhözvágják kiesik a sjaát kezükből a gyerek összeharapdálják mint az állatok......szép világ ez.
2011. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
35%

Már nemazért de egészséges pároknak is születik extrém mód beteg gyermeke,akkor honnan veszed,hogy neki nem épp makk egészséges fog születni?Azért mert valaki illegális kábszerrel él nem lesz egyből beteg magzata!A föld 75% a az lehetne amennyi szar legális drogot fogyaszt!


A másik ,hogy te irigylet az illegális dologból történt gazdagságot?


Kisanyám inkább foglalkozz a saját életeddel.

2011. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
85%
A 21:14-es egyértelműen kábítószer fogyasztó.Azért oly nagy az arca :D Én is ilyen voltam míg cuccoztam.Tuti hogy beteg lesz.Ismerek olyat akinek a gyereke ugyan nem nyomorékon született,de 3 évesen az epéjével baj lett.Meg is mondták az orvosok,hogy a cuccos szülők miatt.Pedig fogantatáskor nem is voltak megkészülve.De az is elég ha előtte agyon kólázták magukat.Csak a fűnek 3 hónap kell,hogy kiürüljön.Nekem így 5 év elteltével tisztultak ki a ragyák a hátamról,amik a spuritól jöttek ki.És akkor mi lehet belül?Durva így is úgy is...mindenhogy.
2011. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!