Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy. (? )

Hogy mondjam el neki, hogy. (? )

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel hónapok óta alakul köztünk vmi. Ahogy telik az idő, egyre inkább rádöbbenek, hogy hosszú távon nem jönnénk ki jól egymással, mint férfi viszont iszonyatosan vonz.


Függetlenek vagyunk mindketten. 2011-et írunk, arra gondoltam, talán lehetne köztünk úgymond "szeretői" viszony, egyéb kötöttségek nélkül. Azt gondolom, talán partner lenne benne.


Kicsit pironkodok, hogyan mondjam el neki?


Akinek nem szimpatikus a csupán szexen alapuló kapcsolat, s emiatt egy k-nak tart, kérem, inkább ne válaszoljon.

Köszönöm szépen!


26N


2011. febr. 13. 19:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én, ahogy eddigi tapasztalataim mutatják óhatatlanul belefolynék érzelmileg.És jó esély van rá, hogy megszoknám, jólesne a szeretet, ha szex formájában kaom, akkor is, és elkezdenék kötődni hozzá. És rosszul esne, ha neki lenne más rajtam kívül. Szóval nem tudom, jelenlegi magamat ismerve én nem tudnám csinálni. Kérdező, te tudnál tudatosan nem kötődni hozzá?
2011. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
én is ebbe a cipőbe jártam! Vártam,hogy foglalkozzon velem de nem!Csak mikor úgy együtt voltunk akkor, de akkor azt éreztem, h valamit ős is érez van valami szikra köztünk! De aztán elmúlt nála is nálam is! De mivel 1 helyen dolgozunk elkerülni se tudom és ez rossz! Mint barát még "valamennyire megvan" :(
2011. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát ez az, hogy addig jó, hogy "csak szex és más semmi", de az érzelmeket meddig lehet vajon kívül hagyni?? Vagy lehet-e? ez csak a nagy kérdés....
2011. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.
2011. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
És mi történne, ha köben beleszeretnél igazából valakibe? Megmondanád, na, ennyi volt fiukám?
2011. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ingoványos a dolog és igen sok kockázattal jár.

Lehet h veszi a lapot és elfogadja a feltételeket ha ügyes szószövéssel finoman tálalod neki egy kávé mellet vagy más kellően de nem túlzottan intim helyzetben.Minden esetre szánj rá egy kis időt amíg rávezeted arra mit szeretnél fokozatosan és ügyesen tálald, figyeld közben a reakcióit , h vissza léphess idejében . Mert ha megállítod az utcán és bumm bele a közepébe...hát franc se tudja de jól nehezen jössz ki belőle az biztos:)Ha nem ismer eléggé ki tudja mit fog gondolni rólad?Mit fog gondolni rólad egy hónap múlva?Mit fognak gondolni rólad azok akiknek eldicsekszik ?stb stb

Félő , h kiszolgáltatod magad és olyat teszel amit később szégyellni fogsz , akkor is ha korrekt és diszkrét az illető. De ha nem ,akkor ...hát szívás.

Ha azt érzed , h hosszú távon nem jönnétek ki egymással gondolkozz el a miértjén még most józan fejjel és ne akkor amikor már összevissza szerelmesedtetek egymásba, mert az is könnyen megtörténhet.

És magába csak a szexre alapozni párkapcsolatot nem igazán jó ötlet.

Az is lehet következmény h csak ő szerelmesedik beléd és rajtad lesz majd mindig és zaklat ha kell ha nem. Az is lehet , h fordítva:)

2011. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
mért kell az embert lepontozni azért mert elmondja saját tapasztalatát?
2011. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy miért gondolod hogy nem működne jól egy párkapcsolat a pasassal. És ez nem elég kiábrándító a számodra? Nekem azért volt sok viszonyom, de akivel belebonyolódtam szexuális kapcsolatba is, arról azért mindig azt képzeltem, hogy passzolhatnánk. Aztán amikor rájöttem 1-2 hónap múlva hogy nem, akkor már nem is vonzott az illető és leléptem.

Ha olyan dolog miatt gondolod hogy nem passzol, hogy mondjuk nőcsábász :) vagy ilyesmi, akkor meg nem is szabad vele kezdeni semmit, mert akkor te fogod a rövidebbet húzni, mert beleszeretsz, ő meg nem akar igazán semmit.

Ha meg van egy szeretőd, mellette nehéz ám normális pasira koncentrálni, vagy hogy egyáltalán észrevedd ha valaki viszont tényleg hozzád való lenne.


Ettől függetlenül belemehetsz, bár nem sok értelme van. Ilyen viszonyt inkább azzal kell kezdeni, aki egyébként passzol is, és aztán majd kiderül hogy működik-e tényleg. Ha már most tudod hogy nem való hozzád az a férfi, akkor semmi értelme a dolognak, mert csak probléma lesz belőle.


32/N

2011. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azokkal, akik azt javasolják, ne mondd el neki. Lehet ő komoly kapcsolatot keres, a gyerekei anyját... Ha így van, ne rabold az idejét egy napig se, pusztán mert jó vele az ágyban.

De én is esélyesebbnek gondolom, hogy neked nőnek nehezen menne a nem kötődés hosszabb távon,főleg ha nincs tapasztalatod ilyen téren (és a kérdésből látszik, hogy nincs).

2011. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki! Úgy tisztességes! Legyen joga eldönteni, hogy neki jó lesz-e úgy. Mert minden más esetben valaki sérülni fog!
2011. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!