Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy. (? )

Hogy mondjam el neki, hogy. (? )

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel hónapok óta alakul köztünk vmi. Ahogy telik az idő, egyre inkább rádöbbenek, hogy hosszú távon nem jönnénk ki jól egymással, mint férfi viszont iszonyatosan vonz.


Függetlenek vagyunk mindketten. 2011-et írunk, arra gondoltam, talán lehetne köztünk úgymond "szeretői" viszony, egyéb kötöttségek nélkül. Azt gondolom, talán partner lenne benne.


Kicsit pironkodok, hogyan mondjam el neki?


Akinek nem szimpatikus a csupán szexen alapuló kapcsolat, s emiatt egy k-nak tart, kérem, inkább ne válaszoljon.

Köszönöm szépen!


26N


2011. febr. 13. 19:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

:)

Szerintem ne mond el neki, csak csináld.

A végén még lehet, hogy ha több időt töltötök együtt, jobban összecsiszolódtok, megbánnád ezt a döntést.

Szvsz kevés férfi van, aki megsértődik, ha a barátnője sokat akar vele szexelni, tüzes és rámenős, mellé nem kell "futni a felesleges köröket", virágot vinni, udvarolni, színházba cipelni, jópofizni olyanokon, amiket nem is szeret.


Nem kell mindig mindent az orrukra kötni.

2011. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Ezzel semmi gond nincs szerintem! Ez normális, hogy nem akarod lekötni magad de viszont a szexre meg szükséged van!A férfiak is ezt csinálják és akkor! Sőt ők még rosszabbak! Nekik szinte mindegy lenne kivel csak kapjanak valami! De kitudja még az is lehet, hogy még pár hónap múlva máshogy gondolnátok!Azt viszont sajnos nem tudom, hogyan mond el ezt neki!
2011. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem se mondj neki semmit, csak csináld, nem hülye, le fog esni neki :):)
2011. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem sincs ezzel semmi gond :)
2011. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Pedig a közlésmód hogyanja lenne itt a kérdés :-)
2011. febr. 13. 19:51
 6/20 A kérdező kommentje:

Az a baj h nem találkozunk nap mint nap, olyankor sem egymásnál, hanem a városban futunk össze.

Szóval a legközelebbi összefutás alkalmával szeretném ezt valahogyan tálalni.

Tipp?

Esetleg tapasztalat ezügyben?

2011. febr. 13. 19:53
 7/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd el neki, hogy ezt szeretnéd. Nálam értelmezett a barátság+szex, előre megbeszéljük a lánnyal, hogy ez így lesz, és nem bántó/rossz. És akkor mehet.
2011. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2. vok! Lehet, hogy neked egy idő után kellemetlen lenne a dolog mert talán szerelmes is lennél vagy vagy belé! De esetleg most ő már így gondolja(csak szex) és akkor nehogy kihasználva érezd magad! De te tudod! Voltam én is ilyen helyzetben! Mint pasi nagyon bejött,a szex meg minden de a jövőnket nem tudtam elképzelni!A végén már szenvedtem, mert szerette a nőket és hát, na mindegy ezt hagyjuk!
2011. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem feltétlenül lesz belé szerelmes. Hallottam olyanról, ahol évekig működött és semmi baj sem lett, bár én még sosem csináltam ilyet.
2011. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem mennék bele ilyesmibe még egyszer!
2011. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!