Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élettársi kapcsolat működhet...

Élettársi kapcsolat működhet szex nélkül?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt élünk.


Egy éve kb volt egy csúnya vitánk, azóta kb 2-3 havonta van szex. Az akkori sérelmeket már rég megbeszéltünk, de valahogy egyikünknek sincs többre igénye.


Kicsit ijesztő ez a helyzet, de mi elvagyunk így. Harmadik nincs egyikünk részéről sem, biztosan tudom.


Szeritetek működőképes ez így hosszútávon?


Én 25N, ő 26F.


2011. febr. 13. 18:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem, ha szerelmes vagy valakibe, akkor igenis működnek a hormonok, forr a véred, kívánod őt testileg - lelkileg, boldoggá akarod tenni őt minden téren, vágysz a testi közelségére is. A kapcsolatok egyik legfontosabb mozgatója a harmonikus testi kapcsolat. Amikor csak elmegy melletted a lakásban, igéző szemekkel néz rád, megsimogat, megcsókol és érzed, hogy szeret és kíván téged, ez nagyon fontos. Gondolj bele, ilyen ritka együttlétek esetén a gyermekvállalás is problémás lesz. Megvesznék, ha a párom nem kívánna és hónapokig kellene arra várnom, hogy szerelmeskedjünk. Igen, lehet jókat viccelődni, beszélgetni, kirándulni, bulizni, de minden este szinte csak barátként feküdni le egymás mellé jó éjt puszit váltva, szerintem nem sokáig lehetséges. Véleményem szerint ez nem párkapcsolat.
2011. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!