Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élettársi kapcsolat működhet...

Élettársi kapcsolat működhet szex nélkül?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt élünk.


Egy éve kb volt egy csúnya vitánk, azóta kb 2-3 havonta van szex. Az akkori sérelmeket már rég megbeszéltünk, de valahogy egyikünknek sincs többre igénye.


Kicsit ijesztő ez a helyzet, de mi elvagyunk így. Harmadik nincs egyikünk részéről sem, biztosan tudom.


Szeritetek működőképes ez így hosszútávon?


Én 25N, ő 26F.


2011. febr. 13. 18:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha egyikőtök sem kívánja gyakrabban, de emellett teljesen boldogok vagytok egymás mellett, akkor miért lenne baj? Egyetértek, ha jól érzitek így is magatokat, elég szomorú, ha valakinek ez a legfontosabb a kapcsolatban, jobban mondva sajnálom az illetőt.
2011. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
Ha 60 évesek lennétek, és 40 éve élnétek együtt akkor normálisnak mondanám, de igy semmiképp nem az. Addig működik a dolog, mig valamelyikőtök meg nem ismerkedik valakivel akibe szerelmes lesz. Huszonévesen semmiképp nem érdemes berendezkedni egy szex nélküli hosszú kapcsolatra.
2011. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nem. Fiatalok vagytok,van igényetek a szexre. Nekem nem menne, az 100.
2011. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%

Na most akkor szex-hiány van, vagy "jól elvagyunk így"??

Szerintem egyébként nem normális, nekem és a feleségemnek is minimum heti 1x szükségünk van rá. 46/N+54/F

2011. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

Jól mondta az elöttem válaszoló én már nem költenék egy forintot sem a házra , ha nem az enyém!!

Ne haragudj,de neked ennyi elég 25 évesen mikior melleted van egy férfi?!:S

szerintem keress egy másik férfit az életedbe ,mert a biólogia órád ketyeg..gondolom nem őő az Igazi!?

24L

2011. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha mindkettőtöknek elég, miért ne?...
2011. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
56%
Addig mukodik amig valamelyikotok nem fut bele valakibe aki vonzza. Ott fog borulni a dolog, es mivel fiatalok vagytok ehhez nem is kell tul sok ido mar...
2011. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan, hogy normális, vagy nem normális. Valakinek az a normális, hogy az esküvő előtt évekig járnak és nincs szex, csak a nászéjszakán. Másoknak meg az, ha az első randin már szexelnek és utána hetente-naponta csinálják. Ha mindketten elvagytok így, akkor semmi gond nincs. Akkor lenne gond, ha egyikőtöknek ez nem lenne elég. De ha minden rendben köztetek és szeretitek egymást, akkor senkinek semmi oka nincs azt mondani, hogy ez nem normális.
2011. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17%
Abban az esetben működhet, ha abba belenyugszotok, hogy esetleg bármelyikőtök életébe beüthet a nagy szerelem és akkor nem biztos, hogy ezt az inkább baráti kapcsolatot választja.
2011. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
67%
A szexről meg annyit, hogy az a normális, ami mindkettőtöknek megfelel.
2011. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!