Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élettársi kapcsolat működhet...

Élettársi kapcsolat működhet szex nélkül?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt élünk.


Egy éve kb volt egy csúnya vitánk, azóta kb 2-3 havonta van szex. Az akkori sérelmeket már rég megbeszéltünk, de valahogy egyikünknek sincs többre igénye.


Kicsit ijesztő ez a helyzet, de mi elvagyunk így. Harmadik nincs egyikünk részéről sem, biztosan tudom.


Szeritetek működőképes ez így hosszútávon?


Én 25N, ő 26F.


2011. febr. 13. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egy kapcsolatba ez nem fér bele....és nálatok már az a helyzet,hogy ti nem EGYÜTT éltek,hanem EGYMÁS MELLETT!!
2011. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

teljesen igaza van az elsőnek!!

és honnan tudod annyira biztosra, hogy a párodnak nincs valakije? Tudod, mindent meglehet oldani.... ezt nem azért írtam, hogy elkeserítselek, de na..


22L

2011. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem normális. Nincs értelme a kapcsolatnak. :S Egyetértek elsővel!!
2011. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

Ne haragudj, de igaza van az elsőnek...


"Harmadik nincs egyikünk részéről sem, biztosan tudom. "

Ezt pedig nem tudhatom, hidd el!

2011. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%

Jajjmár mindenkinek megvan a saját igénye szex terén, normális az is ha az ember nem kívánja a szexet (pl lelki okok).

De a 2-3hó az tényleg durva egy kicsit. Vagy meg kéne szüntetni a feszültséget a kapcsolatban, vagy elgondolkozni hogy biztos ő-e az igazi...

2011. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Inkább már csak nagyon jó barátok vagyunk, ismerem mint a tenyeremet. Nincs senkije, tudom.
2011. febr. 13. 18:44
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

Ha egyikőtök sem kívánja gyakrabban, de emellett teljesen boldogok vagytok egymás mellett, akkor miért lenne baj?


Az élettársi kapcsolatban meg nem az a lényeg, hogy könnyebb a válás, kisebb a felhajtás, mint házasságnál?

2011. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Ne aggódj, emberek vagyunk, és mások. Vannak olyanok, akiknek csak ennyi szexre van szükségük. Akkor még örülhetsz is, hogy ezen a téren is megtaláltad a párod. A gáz az lenne, ha egyikőtöknek heti többszöri, a másiknak pedig egy évben párszor lenne rá szüksége. Az nem összeegyeztethető. De így, egymásra találtatok. Ismerek egy pár ilyen embert, akinek nincs nagy sexigénye. Ne aggódj, nem abnormális. Nem ütközik törvénybe sem..ez csak egy igény. Nem kell, hogy mindenkinek ugyanolyan és ugyanannyi igénye legyen.
2011. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%

Már válaszoltál helyettünk is...

Nyilván elmúlt a szerelem. Akkor mi a kérdés?

2011. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ez az, elvagyunk mint e befőtt, semmi feszkó nincsen.


Gondolkoztam már azon is h lépek, de szeretjük egymást, a szex hiányát leszámítva jó a kapcsolatunk.

2011. febr. 13. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!