Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most miért jó neki? A...

Ez most miért jó neki? A párom előtt sose mer ilyeneket mondani.

Figyelt kérdés

Anyósom teljesen kiakaszt. Elvileg jóban vagyunk, és nagyon szeret de egyre inkább kezdem úgy érezni hogy csak játssza az agyát...

Baromfi allergiám van. Az ő családja csirkés, de én sosem akaszkodtam rájuk. Megmondtam anyósnak, hogy nem kell rám külön főzni megoldom magam is, sőt, bármikor szólhat és főzök én a családra (egész nap azt kell hallgatni hogy utál főzni, mennyire elege van stb...stb...). Persze ha éppen nem én érek előbb haza, akkor csakazértis nekiáll egyedül.

Tegnap jött a lánya és annak a barátja látogatóba.

Hallottam ahogy panaszkodik nekik hogy már megint külön kell sütögetnie mert én nem vagyok hajlandó!!! megenni a csirkét, sosem segítek, mindig neki kell főzni (hetente 5 alkalommal főzök én, akkor legalább ehető)


Később megnéztem, mit alkotott: a fele hús szét volt égetve (már az enyémnek), a másik felén pedig egy nagy csomó kutyaszőr lógott, mintha a kutya párnáját simogatta volna vele. Azt hittem rögtön elhányom magam!

Emellett persze meg kell említeni a takony-krumplipürét és az íztelen rizst, mert főzni azt nem tud.

Azt sem tudom hogy mit csináljak, máskor illedelmesen megeszem az ehetetlen kaját de ez biztos hogy megy a kutyának. Ha főzni kezdek magamnak akkor lesi minden mozdulatomat, és nyaggat hogy mitől vagyok ennyire éhes.

Ha megmondom neki mi a problémám, én leszek a szemét, és legközelebb még cifrább dolgokat talál ki gondolom.


És ez még csak a barátok közt-stílusú kibeszélős műsor egyik fele :)


2011. febr. 13. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, miét muszáj anyóssal együtt lakni.

Elhiszem, hogy az idegeidre megy, én minél hamarabb elköltöznék a helyetekben akár albérletbe is.

A nyugalom megfizethetetlen.

2011. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Látom a te anyósod se normális.mi a közös "létet" úgy oldjuk meg,hogy én külön főzök magamra meg a páromra és a drága anyós is külön főz,már ha éppen eszébe jut.engem azzal akaszt ki,hogy nem hajlandó semmit csinálni.szerintem oldjátok meg ti is így.
2011. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Már közel vagyunk a költözéshez, de mindig csak egy kicsi hiányzik :)


Második válaszolónak: én is így szerettem volna, de apósom akkor inkább az én főztömet enné, anyós pedig azért is ki lenne bukva mert a fia után a férjét is elveszem (gondolom itt a bökkenő nála...)

2011. febr. 13. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok róla meggyőződve, hogy nem szándékosan került rá a kutyaszőr, meg égette szét a húst, ha még ráadásul panaszkodik is a "kényes" ízlésed miatt... nem lennék a helyedben egy ilyen anyóssal. Szerintem ezek után soha ne hagyd, hogy ő "fáradjon" a te húsod elkészítésével, inkább akkor egyél szendvicset, és akkor legalább nem fogja tudni célzottan a te kajádat elrontani. Ha meg a köretet is gagyin csinálja, akkor magával is kiszúr.
2011. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell az ilyen kommentekkel törődni, egy normális ember kiszűri ennyi információból, hogy úgy általában hogy áll a dolog.
2011. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Háh nekem a saját nagyanyám ilyen :) És eggyüt élek vele csak mi tetőtérben,ők meg lent.Jó nagy család egyben (több generáció)ha szégyen ha nem Én már vagy 100 szor leordítottam a fejét,hogy többet tudok ennyi év alatt a főzésről mint ő.Mert mindig ugyan az van minden héten ...de hogy szénné égetve,és még minden extra...

Szólj férjednek,hogy enyhén szólva tegyen már valamit érted.


Kalap kaki

2011. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyutt erzek veled,az en anyosom is ilyen ketszinu.En majdnem harom evig laktunk ott eletem legszornyubb harom eve volt raadasul a sogornom is olyan mint az anyosom nem is szerettek,mert szerintuk nem vagyok a fiahoz valo,ahhoz kepest mar 15 eve egyutt elunk,szerencsere mar kulonhazban.sajnos csak az alberlet a megoldas nem fog megvaltozni a te anyosod sem soha.Akar mit teszel erte.Kivanom hogy sikeruljon.
2011. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!