Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, akivel nem rég szakított...

Van, akivel nem rég szakított a párja és lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Velem igen, és jól esne valaki, akivel kiönthetjük egymásnak a szívünket! Korra, nemre való tekintet nélkül írjatok nyugodtan!
2011. febr. 13. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Velem nem szakított a párom, de beszélgethetünk, ha gondolod!
2011. febr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de én most kimondottan sorstársakat keresek. Nekem ez segít.
2011. febr. 13. 09:01
 3/13 anonim ***** válasza:
ha két hét nemrégnek számít, akkor nyugodtan írj priviben:)
2011. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia Sorstárs! Velem tegnap reggel :( Úgyhogy ez még elég friss...
2011. febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
09:04: írtam. 09:11: írj légyszi privit, én nem tudok neked. Valentin nap előtt tök jó, nem?:D Úgy várom a holnapot, hogy lássam az ölelkező szerelmeseket!... (irónia)
2011. febr. 13. 09:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Velem kábé másfél hónapja szakított a szerelmem, úgyhogy azt hiszem, át tudom érezni a helyzeted:/

Írj privit, ott megadom az msn címem ha kell:)

2011. febr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi majdnem szét mentünk...


A Valentin nappal meg ne foglalkozz!! Ez is csak arra jó, hogy költsd a pénzt...Ha megnyugtat nekem is szörnyű lesz. Kellhetek reggel fél6kor és ha nincs szerencsém este 8 ra érek haza..

2011. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi nem szakítottunk a párommal, de nem tartunk valentín napot.

A képmutatókkal meg nem kell foglalkozni. Szégyen ha egy párkapcsolatban csak valentín napon ölelgetik egymást...

2011. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az enyém szerintem totál a végét járja,rá se akarok gondolni,meg a szitura se,meg semmire se:(
2011. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
11:05. ha nem szeretnél, ne gondolj rá, de ha úgy alakul, nyugodtan írhatsz nekem, hogy mi a helyzet. Sokszor egy idegennek könnyebb elmesélni, mint egy ismerősnek vagy barátnak.
2011. febr. 13. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!