Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ézeztél már olyat hogy valahon...

Ézeztél már olyat hogy valahonnan kiakarnak közösítteni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel van egy törsz helyünk és elég jóban van mindenki elég sokat járunk oda,de én úgy érzem hogy mintha nem kivánt személy lennék ott,nem mindig,de néha úgy érzem.Mindenki egy ideje jár oda,szoval még azt sem mondhatnám hogy én újabb vagyok ott!Hogy egy példát mondjak amikor mondjuk kikér valaki egy kör italt,akkor én valahogy mindig kimaradok a sorból és ott állok és rosszul esik,persze nem az hogy engem nem hívott meg,hanem hogy engem akkor miért kell kihagyni?Ez nem az első eset,én ha meghívok valakit,akkor már azt az egy embert nem hagyom ki!Mert ha csak egyszer fordulna elő,akkor megértem,de ezt már sokszor észre vettem.Meg ha mondok valamit,akkor rám annyira nem figyelnek!Nem tudom mi lehet a gond,de nem vagyok bunkó,nem szenvedem feltüsési viszketekségben és semmi ilyen,mégsem tudom miért váltom ezt ki?!Nagyon úgy érzem hogy erős klikkesedés van a társaságban,pedig tényleg semmit nem csináltam,nem bántottam meg senkit vagy ilyesmi,mindig közvetlen vagyok az emberekkel és segittőkész.
2011. febr. 12. 18:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Oooopsz rossz helyre írtam lehet!No mindegy már!Jó lesz itt is szerintem.
2011. febr. 12. 18:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így érzem sokszor, ha az állítólagos barátaimmal találkozok.

Ha pl 3an megyünk.. akkor a másik 2 lány szinte "összenő" engem oltogatnak, fricskáznak... és mindezt a legnagyobb egyetértésben. Ha egyiküknek valami nem tetszik, akkor a másik lány véleménye is megváltozik.

Eléggé kirekesztettnek érzem magam :( de félek, ha otthagynám őket, akkor nem lennének barátaim.

Nagyon rossz érzés, szóval meg tudlak érteni, de sajnos segíteni nem tudok :(

2011. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ugyan úgy vagyok mint az előző válaszoló:(

én ott hagytam őket..és jól tettem...

olyan bnők nem kellenek.

sokáig egyedül voltam,de lettek új barátaim:)

2011. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőddel jársz oda, vele milyenek a többiek? Vagy ő is beilleszkedett a nagyobb társaságba, és úgy érzed csak neked nem sikerült?

Elég durvák ezek a példák, amit mondasz.:-S Én fősulin tapasztaltam ehhez hasonlót. Ott úgy alakult ki a klikk, hogy vagy egyfolytában velük vagy, ha csak néha-néha akkor már kinéznek. Nekem pl. tök kellemes lett volna lyukas órákban a társasággal lógni, viszont esténként, délutánonként nem nagyon értem rá, és észrevettem, amiért nem voltam ott minden összeröffenésen, már furcsán néztek rám, ha legközelebb megjelentem. De én úgy voltam vele, vannak régebbről barátaim, párom, családom, nekem nem úgy megy, hogy jön egy új közösség, és az egész életem róluk szól, mintha valami szekta tag lennék. Szóval nem bántam, hogy ezáltal inkább kimaradtam a "jóból".

Nem tudom nálad lehet e ilyesmiről szó, hogy nem vagy "eléggé bennfentes".

2011. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia,

én voltam így. barinőimmel elmentem valahova beülni, ha netalán a szélére kerültem, akkor a mellettem lévő hátat fordított nekem és úgy beszélt a többiekkel, persze engem teljesen így elzárt tőlük, azt sem vették észre, mikor elbúcsúztam és hazamentem... vagy máskor ha netalán középre kerültem, akkor rajtam keresztül beszélgettek, de hozzám egy szót sem szóltak.. ezekkel be is végeztem a barátságot.

2011. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

A válasz megírásának időpontja: ma 20:39


Hát hasonló a szitu amit te leírtál,de nem mindig tapasztalom ezeket.Nem tudom ezek szerint amilyen kedvük van éppenséggel!De a pia körből mindig kimaradok,pedig ott ülünk vagy állunk egy helyen,tehát nem 10 méterrel arráb állok!

Múltkor már neki estem az egyiknek:),mert már marhára idegesitett amit csinált egyfolytában és még kötekedett is,nem tudom miért jó ez!?Most miatta nem mehetek arra helyre!:(Szerintem lehet direkt azért csinálta vagy nem tudom!Én arra gondoltam hogy irigy valamire vagy féltékeny,pedig nem adtam ilyenre okot!Hét undoritó ez az egész,de viszont én is úgy vagyok vele,hogy én is attól félek hogy így meg nehezzen fogok új barátokat találni.

2011. febr. 12. 21:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben sokan gndolkodtam hogy igazából egy ember aki mindig szitja körülöttem a levegőt,mert szerintem féltékeny,csak azt nem tudom mire!Lehet jobb fejnek tartanak amúgy a többiek,csak ő kverte a kakit!Múltkor kicsit megleckéztettem a szerencsétlent,kapott egy két sallert,mert már nagyon felhuzott,de most nem mehetek arra a helyre ezért,mert benyalta magát a fönöknél és elhordott minden sz.arnak,a rossz az egészben hogy én meg sem tudtam védeni magam,mert csak az ő igazát hallgatták meg.Pedig de szeretem azt a helyet:(.Szerintem direkt ezért csinálta én arra gondoltam,hogy direkt provokáltak,vagy provokált.Én már erre godndoltam!Pedig én nem adtam okot arra hogy úgy viselkedjen velem!
2011. febr. 12. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!