Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes társkereső...

Szerintetek érdemes társkereső irodán keresztül ismerkedni?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok, teljesen normális, szép (mások szerint is), van munkám, vannak hobbijaim, mégsem sikerül ismerkednem normális férfiakkal. Ebben a korban már sokak szerint marad a munkahely vagy a baráti társaság. A Munkahelyen csak családos emberek vannak, a baráti társaságom meg már évek óta ugyanaz.

Most gondolkodom azon, hogy keresek egy normális társkereső irodát (az internetes társkeresésnek nem vagyok híve, sok a szélhámos..)

Szerintetek érdemes?


2011. febr. 12. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi vesztenivalód nincs, szerintem nyugodtan vágj bele :)
2011. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
48%

számomra ez a legnagyobb emberi hülyeség, az igazit ugysem egy társkeresőn fogod megtalálni , az akkor jön amikor nemszámitasz rá!

láthatatlanba biztos nem találkoznék senkivel!

2011. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem érdemes.

Ott úgyis olyannal ismertetnek össze,akivel van bennetek közös.A netes társkeresésben kicsi erre az esély.(bár én ott találkoztam a párommal :) )

Jobb szerintem esetleg 1-2 ciki,fura randi,minthogy egyedül légy :)


21/L

2011. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, az én férjem netes társkeresőről van.
2011. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem is van olyan ismerősöm, aki netes társkeresőn jött össze a feleségével. én is megpróbáltam, de kudarcot kudarcra halmoztam.. nagyon link emberekkel találkoztam, volt egy "kapcsolatom" is, de kiderült, hogy csak a volt barátnőjét próbálta felejteni (természetesen rendszeresen visszajárt hozzá...)

Úgyhogy elegem lett belőle...

2011. febr. 12. 14:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet! Meg kell próbálni!
2011. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jön be...van akinek pont a netes társkeresés. Kivételek mindig vannak.

Próbáld meg mindenféleképpen!

2011. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen. Nem veszítesz semmit, max. 1-2 kellemetlen randiban lesz részed, de ennyi. Irodán keresztül sokkal kisebb esélye van annak, hogy szélhámosokkal találkozol, mert aki csak szórakozik, nem fogja venni a fáradtságot, hogy elmenjen személyesen is valahova.


Esetleg még gondolkozhatsz mostanában divatos randikon is, bár ezek nem mindenkinek jönnek be. Pl. rapid randi, lakatos, főzős randi stb.


[link]

2011. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni. Én 21 éves vagyok, a Párommal ott ismerkedtem meg 3 éve, és nagyon boldogok vagyunk. :) Tudom, hogy ez még nem olyan hosszú idő, de ez (is lehet) egy bizonyíték arra, hogy érdemes megpróbálni mert nem minden esetben sülnek el rosszul ezek találkozók. :)))


Sok sikert!

2011. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!