Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért számolt be ennyire a...

Miért számolt be ennyire a bátyámnak? És szerintetek ez nem félreérthető egy kicsit? És a bátyám miért mond ilyeneket nekem?

Figyelt kérdés

Egy közösségi oldalon megtaláltam a 29éves bátyám régi szakközépiskolás osztálytársát, akivel nagyon jó haverok voltak, és mai napig jóban vannak.

Én most 18éves vagyok.

Szóval kb 12éve nem találkoztam a sráccal.

Mindenesetre bejelöltem az oldalon, hátha visszaigazol.

És vissza is jelölt, hogy ismert. Azóta a srác is megöregedett.

És elmesélte a bratyóm hogy beszélt a sráccal, és a srác egyből mondta neki, hogy úúú én bejelöltem és én akkorát változtam, és olyan...olyan más lettem, és hogy ő csak arra emlékszik, mikor még pici voltam és én vettem fel a telot, és nem értette amit beszélek neki.

És hogy ő elvan csodálkozva rajtam és áradozott tesómnak.

Régen egy jó pasi volt, de mostmár nem jönne be.

Tudni kell róla hogy hatalmas nőcsábász.

Erre ilyetszól nekem tesóm, hogy várja meg mig 3nap mulva betöltöm a 18at akkor már hivatalosan is "szúrható" leszek:O


2011. febr. 9. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
mi a félreérthető? ha tehetné megdugna...ennyi
2011. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a legtöbb srác megdugná a lehetséges lányokat. sajnos én is ismerek egy csomót, akik kihasználnák a helyzetet ha épp lenne helyzet velem kapcs.
2011. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

szóval a lényeg hogy azért csodálkozott, h sokat változtam, mert "bejöttem-bejövök" neki és csak megdugna???

akkor jól sejtettem???

2011. febr. 9. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:
hivatalosan 14től szúrhat:D
2011. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ja tesóm hülye:D

nem az ő beszólásán vagyok ki... csak azon hogy hirtelen igy beszámolt rólam a srác meg ájuldozott, h ÚrIsten milyen vagyok...

2011. febr. 9. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:

amikor azt mondja, hogy hatalmasat valtoztal, nem arra gondol amire te, hanem arra, hogy mostmar van melled


egyszeruen csak megdugna, ennyi

az ilyen pasik azt hulyitik akit eppen tudnak

2011. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Most jön az, hogy megálmodod, hogy éppen te leszel az, aki miatt megváltozik, ezért kezdeni fogsz vele, jól gondolom?

Ébredj fel, kislány, és még véletlenül se találkozz a sráccal, kivéve, ha arra vágysz, hogy megdugjanak és mehess a levesbe.

A bátyád meg jó nagy paraszt, ha a kishúgát majdhogynem felajánlja egy "vén kujon" haverjának...

2011. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

dehogy! eszembe sem jutna odadobni magam neki!!!

Azért nem vagyok hülye:) És már nem is jóképű a pasi...

de akkor ezt a "sokat változtam" dumát ugy kell érteni, h megdugna??

2011. febr. 12. 10:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, úgy érti.
2011. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!