Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? -barátnős dolog

Mit tegyek? -barátnős dolog

Figyelt kérdés

Nos.. idén jöttünk kilencedikbe a legjobb barátnőmmel, ez nem a szokásos sztori h elválaszthatatlanok voltunk stb.. hanem h 7-8.-ban egy másik csajjal barátkozott, minket le se tojt, év elején meg megint én voltam az öribari, és most meg megint úgytűnik, hogy talált valakit magának helyettem .de az a baj, hogy azt a valakit én is nagyon szeretem és beszéltünk is már erről h olyan érzésem van h őt jobban szereti meg minden de letagadta. ez ezzel a barátnőmmel már sokszor előfordult, oviban, alsóban meg felsőben si egyszer. és aztán mindig visszatalált hozzám, és most én se szeretnék egy kis második lenni akihez lehet jönni ha valami baj van utána meg el lehet dobni.

15/L


2011. febr. 9. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Nincs elönbizalmad úgy tűnik. Próbálj meg ne csak egy nagyon igazi barátnőt kiszemelni, mert bizony az embert érhetik csalódások. Nem beszélheted magad rá senkire, de legyen önbizalmad, határozottabb legyél, ne lássák, hogy szinte könyörögsz, hogy téged szeressenek. Ha csak magadban is van ez a könyörgés neked nem jó és ez látszhat ám.

Próbálj meg nyitott lenni, másokkal is barátkozni, és ne erőltesd, az nem szokott jól elsülni !

Tudom legjobb barátnője nincs sok az embernek, de mindig kialakulhatnak igen jó kapcsolatok. De ha csak egy barátnőd van, sokat veszíthetsz, ha több, akkor kevesebbet.

Remélem lesz sok barátnőd !

2011. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm :)) Igazából van sok, meg a hármasfogaton kívül is, meg van egy nagyonjó, aki sajnos messze lakik.

csak az a naj, hogy szinte nem tudom elengedni, mert féléves korunk óta mindent együtt csinálunk... és tudom h nincs valami sok önbizalmam, ezen próbálok javítani :D

2011. febr. 9. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!