Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza írjak neki? (bővebben...

Vissza írjak neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Édesapám már nem egyszer csinálta azt ,hogy gondolt egyet ,és csak úgy otthagyott minket. El kezdett inni is. Egy pár dolgot eladott otthonról ,hogy legyen pénze az elutazásra. Felkelünk ,és ő sehol. Most sincs itthon velünk. Édesanyám havi 60.000-et keres ,hárman vagyunk testvérek. Volt olyan is ,amikor nem volt fánk tüzelni ,majd megfagytunk a lakásban. A nagy bajokban hagyott itt minket. Lassan már két éve hagyott el minket ,azóta nem láttuk ,pénzt sem küld ,semmi. 13 éves létemre nagyot csalódtam ,össze vagyok törve lelkileg. Már nem úgy tekintek rá ,mint egy apára. E-mail címemre írt ,hogy írjak neki egy pár sort. Szívem szerint nem írnék neki vissza. Ti mit tennétek a helyemben?? Köszönöm a válaszokat előre is.
2011. febr. 9. 14:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen ,már ki is írtam kommentben ,hogy mit írtam neki..
2011. febr. 9. 15:31
 12/17 anonim ***** válasza:
Jogos a mérged! :) Ne szomorkodj, inkább tarts össze mégjobban a családdal :) Sok sikert!
2011. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Eleinte nehezen ment ,de még mindig nehéz felfogni ,kiskorom óta "apás" voltam. Más tininek sztárok a példaképeik ,nekem anyu az.. Lehet ,hogy "törékeny" ,de az én szememben egy hős. Mindig mellettünk állt. Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2011. febr. 9. 15:35
 14/17 Viki233 ***** válasza:
majd azért írd meg h mit írt vissza
2011. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én kérdőre vonnám még ezek után is, hogy miért ment el, miért írt, miért nem tud vissza jönni stb. biztos te is kíváncsi vagy.
2011. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Még nem írt vissza.

Én is kíváncsi vagyok. :( Pszichológushoz is járt ,azt mondták személyiségzavara van. Azt hiszi magáról ,hogy teljesen normális ,pedig nem az. Megbocsáthatatlan dolgokat művelt. :(

2011. febr. 10. 14:04
 17/17 A kérdező kommentje:
Volt ,amikor a nővérem (kb. 1 éve) H1N1-es volt. Felhívtuk aput ,hogy bent van a kórházban ,jöjjön meglátogatni ,lehet hogy akkor fogja látni utoljára. És azt mondta ,hogy nem jön le ,hátha ő is elkapja! Szerencsére a nővérem nem halt meg ,egészséges. De akkor is ,milyen dolog ez?! :(
2011. febr. 10. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!