Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza írjak neki? (bővebben...

Vissza írjak neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Édesapám már nem egyszer csinálta azt ,hogy gondolt egyet ,és csak úgy otthagyott minket. El kezdett inni is. Egy pár dolgot eladott otthonról ,hogy legyen pénze az elutazásra. Felkelünk ,és ő sehol. Most sincs itthon velünk. Édesanyám havi 60.000-et keres ,hárman vagyunk testvérek. Volt olyan is ,amikor nem volt fánk tüzelni ,majd megfagytunk a lakásban. A nagy bajokban hagyott itt minket. Lassan már két éve hagyott el minket ,azóta nem láttuk ,pénzt sem küld ,semmi. 13 éves létemre nagyot csalódtam ,össze vagyok törve lelkileg. Már nem úgy tekintek rá ,mint egy apára. E-mail címemre írt ,hogy írjak neki egy pár sort. Szívem szerint nem írnék neki vissza. Ti mit tennétek a helyemben?? Köszönöm a válaszokat előre is.
2011. febr. 9. 14:45
1 2
 1/17 Viki233 ***** válasza:
100%
sz@rd le, nem érdemli meg ezekután amiket veletek tett...
2011. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
ne írj neki
2011. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem válaszolnék, egye csak a fene, hogy mi van veled!!!
2011. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

ezt írta:

"Szia!

Kérlek írj egy pár sort magatokról,hogy vagytok,hogy megy a suli stb... Sajnálom hogy egyelőre csak így tudok érdeklődni,de szeretném tudni addig is amig nem tudok lemenni hogy mi van veletek.

Csókol szerető apád


ezt írtam neki vissza most:

"Rohadj meg!! Szerető lányod!!"


most jobban érzem magam ,köszönöm.. :)

2011. febr. 9. 15:06
 5/17 Viki233 ***** válasza:
durva de jogos
2011. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ezt kellett volna:


"Szia!


Köszönöm, hogy végre eszedbe jutottunk. Jól vagyunk, ha éppen van mit ennünk és van pénzünk, tűzifára, tehát anyu fizetése után kb. 1 hétig egész jól elvagyunk. De neked emiatt ne legyen ám lelkifurdalásod."

2011. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én biztos nem ezt írtam volna neki..

Írtam volna..elgondolkoztatót vagy olyat amitől ő is befordul..


Pl: Szevusz Apa, időben érdeklődsz, most legalább tudok válaszolni, mert a jobb időben kiolvadt a kezem. A téli minusz fagyok nem hogy téged, de tüzelőt se láttunk, max a lehelletünket.

Kösz az érdeklődést, amugy meg vagyunk. A lényeg: hogy EGYÜTT!.


Vagy valami iesmi:)

2011. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*A téli minusz fagyok mellett.
2011. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 tetris ***** válasza:
Na, mi lett? Válaszolt már?
2011. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igaz.. Most már mindegy. :)

De szavakkal leírni nem lehet azt az érzést ,vagy amit éreztem.. Még átgondolni sem lehet ,nemhogy leírni..

Igazatok van..

2011. febr. 9. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!