Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha egy apa...

Mit lehet tenni ha egy apa elviselhetetlen?

Figyelt kérdés

Nem iszik nemdolgozik napirenden tv txt cigi kaja,lese szarja hogy a másik a belit húzza .Az a nagyobb gond vele hogy nem bírja a szagokat .Mit tegyek verjem szét a fejit ?Anyámot nézem nemtezsem de közel vagyok ahoz hogy roszat tegyek .Má ki vagyok idegileg segítsetek kihez lehet fordulni ?Ha elmegyek orvoshoz engem tömnek tele fölöslages gyógyszerekkel .Tud valaki nekem olyat ajánlani ahol evvel kapcsolatba tudnak segíteni?

Álandóan a sok semin képes veszekedni velünk pedig nélkülünk,(anyám és én)még szarni se tud mindent a pofájába kell adni,arra nem képes hogy elmenyen magának üzletbe .Agyatok tanácsot valaki .Én má mindenre felkészültem a legroszabakra is mer az orvosok se tesznek semmit.Félek elfogom veszteni a fejem.


2011. febr. 7. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne veszitsd el a fejed!Végül is felnevelt.Nemcsak anya,apa is csak egy van.Te fiatalabb vagy,légy elnézőbb!
2011. febr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Agyunk tanácsot? Ok, szerintem veszítsd el a fejed. És dugd jól a homokba.
2011. febr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem a vér számít:P hanem hogy hogyan nevelt fel,de az enyém ordít és ajtót csapkod szóval ez nem olyan szörnyű eset, persze azt elhiszem hogy idegesítő mert enyém sem dolgozik.
2011. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak az segít, ha uralkodsz magadon és kivárod, míg elköltözhetsz otthonról. Ha anyud nem szeretné apudat, már elvált volna, tehát ő szereti. Neked egy út marad: a költözés. (kollégium vagy munka és albérlet minél hamarabb)
2011. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!