Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom még a volt...

Miért álmodom még a volt pasimról?

Figyelt kérdés
Több mint 5 éve szakítottunk, azóta se láttam. Bár a szakítást én kezdeményeztem, nem voltam vele boldog, mégis én jöttem ki a legszarabbul belőle. Hónapok teltek el, mire kihevertem (?). Azóta boldog családanya vagyok. És nem értem miért álmodom még őróla...mással is megesett az ilyen?
2011. febr. 7. 15:42
 1/7 anonim válasza:
Elmúlik: én kb. 8 éve szakítottam, hasonlóan hozzád, nagy szerelem volt. Ma házas vagyok, sokáig álmodtam róla és gondoltam rá, most hónapok telnek el és eszembe se jut és álmodásról már szó sincs. Múltkor beszélni akart velem, de az ismerős észnél volt, megkérdezte, odadja- e számomat, mondtam, nem, akkor kicsit felizgatott (nem pozitíve)és most a kérdésed miatt jutott eszembe megint.
2011. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok nem vágyak, csak az agyad zugaiból öntudatlan állapotban előbukkanó emlékek. Még csak nem is kell, hogy gondolj rá, előhozhatja az emlékét egy látszólag teljesen hozzá nem kötődő dolog is.. Én is szoktam álmodni olyanokkal, akiket több 10 éve nem láttam. Szoktam álmodni néha az exemmel is (4 éve szakítottunk), hiszen sok évet töltöttünk együtt, róla is sok emlékem van..

Szerintem az egész rendszer valami olyasmi lehet,mint mikor az ember fog egy zsákot, beledobálja élete összes emlékét és az összes olyan pillanatot, amiről tudomása sincs, hogy elraktározódott (pl aznap ki ült veled szemben a buszon), aztán találomra húzol néhány töredéket arra az estére:)

2011. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan vagyok, ráadásul azt álmodtam g újra összejöttünk (másfél év után, pedig ő kapcsolatban van). megpróbálok nem foglalkozni vele, de attól félek h nem dolgoztam fel, csak nem tudom miért nem, hisz ennyi idő eltelt...
2011. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen elaludtam és róla álmodtam pedig már nagyon régen szakítottunk,szerintem ez normális majd egyszer ezek is elmúlnak:)
2011. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a mostani életed kicsit lapos így tudat alatt a régi szép emlékekbe menekülsz.
2011. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én felfogásom szerint még van valami tanulnivalód, valami következtetést kell levonnod abból a kapcsolatból, a régiből. Vagy valami nem megbocsátott sérelem. Valami, amit el kell rendezni. Csak te magad tudod kitalálni, hogy mi az. De amint rájössz, illetve amint megoldod, vagy túllépsz rajta, akkortól nem fog az álmod visszajönni.
2011. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálunk is. Én is boldog családanya vagyok, mégis gyakran az exemmel álmodok, és reggel annyira hiányzik... na. Ráadásul olyankor még (mintha megérezné) chatbe is bonyolódunk. De ami érdekes, hogy utána elmúlnak a hiányérzeteim. Persze tudom, hogy chatelni se kéne, de mégis valahogy kell ilyenkor egy pofon, hogy tudjam, ja, ez még tényleg mindig olyan gyerek mint volt...

De ettől még rémes. Fontosabb nekem is a babám, meg a kis családom mint ő, de attól még tud fájni a dolog.

Remélem idővel elmúlik. Szerintem a nagy szerelmeket nehezen dolgozza fel (le) az ember.

A férjedbe is nagyon szerelmes voltál, mikor hozzámentél?

2011. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!