Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom gyakran az ex-szel?

Miért álmodom gyakran az ex-szel?

Figyelt kérdés

Pedig már 8 éve, hogy vége, igaz nagyon nagy szerelem volt, de azóta férjnél vagyok és van már két szép gyerekünk, akiket imádok.

Miért jön elő gyakran ez az álom, pedig eszembe sem jut, viszont az álom után mikor felébredek mély nyomot hagy bennem.


2010. szept. 30. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudat alatt még nagyon fáj az elvesztése, bizonyára első szerelem volt és nagyon szerelmes voltál, valamint irtózatosat csalódtál benne.
2010. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,igen az igazi szerelem belevéste a szívedbe örökre!Ez már csak így van!:)
2010. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem dolgoztad fel még a szakítást. Ez hosszú ideig eltarthat, ha akkor mikor fájt, inkább kényszerítetted magad a felejtésre, de valójában még nem ment.

A tudatalatti gyakran meg tudja mutatni, amit a szőnyegalá söpörtünk önvédelemből.

2010. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Pedig már 8 éve, hogy vége, igaz nagyon nagy szerelem volt, de azóta férjnél vagyok és van már két szép gyerekünk, akiket imádok."


A férjedről nem esett szó olyan téren, hogy mit érzel iránta.. nem hiszem hogy ez véletlen.

2010. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkire, az egész családomra értettem azt amit írtam. Bocs, hogy félreérthető.
2010. okt. 1. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!