Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ment már másnak is tönkre...

Ment már másnak is tönkre kapcsolata a nem működő szex miatt?

Figyelt kérdés
Ezt úgy gondolom,hogy tök jó lenne a kapcsolatunk de a szex részemről nem működik(31/nő).Olyanokra lennék kíváncsi akik ez miatt szakítottak is.
2011. febr. 7. 08:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

Rossz ezeket olvasni.

Mi 16 éve vagyunk házasok, én 17 voltam, Ő 20 mikor összejöttünk.Rögtön terhes lettem, így a csemeténk is már 16. éves.Soha nem volt gond a szexel.A mai napig heti 4-5 biztos, hogy van, de ennél csak több lehet, kevesebb nem.Menzesz alatt is van, csak nem behatolós, erre figyelünk.Azt hiszem, hogy egyformák az igényeink, ezért működik jól a dolog.Nagyon figyelmes a férjem, de van mikor erőszakosabbra vágyunk.

Biztos vagyok benne, hogy rengeteg házasság megy tönkre a szex hiánya miatt, vagy azért mert eltérőek az igények.És sokat számít az is, hogy két ember között ne legyen tabu.Mindennek hangot kell adni, megbeszélni ha nem jó valami, vagy dicsérni, ami akkor igazán jól sikerült.Szerintem ez a titok, de aki nem kívánja már a párját, és nem megy a dolog, akkor abból a kapcsolatból lépni kell, mert semmi jó nem lesz belőle, csak max. annyi, hogy mindenki másfelé fog kacsingatni.

2011. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyébként a válaszokból is látszik, nem konkrétan a szexel van a baj, két különböző embernek a szexben is össze kell hangolódni. Az összesnél a szerelem, a szeretet és a tisztelet hiányzott, ha szeretem a másikat akkor nem erőltetek rá dolgokat, és igyekszek nem fájdalmat okozni neki, aki ezekkel nem törődik az kétlem, hogy tényleg igazán mélyen szeretnék egymást. A szexuális problémák legtöbbször kapcsolati problémákra vezethetők vissza, ahol a szex nem működik, ott valami más gubanc is van az esetek nagy részében. Szóval kérdező nem tudom mi a te problémád, de a gyökerét kell megtalálni, ami sokszor az egymás iránti érzelmekben keresendő.
2011. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Depresszió? Ha a szex nem működik, szakítás a jobb, ha még nincs gyerek. Gyerek mellett nyilván nagy önzés ilyen miatt kilépni, ott meg kell oldani, akár némi kompromisszummal. Ha a nem jó szex miatt lelépnénk, nem maradna család, max. 1-2 mutatóba. Ritkábban, de rákészülve, szexfilm, más előjáték, szexológus, mindegy, ez nem elég ok egy család felbomlasztásához. (És természetes is, hogy az idő múlásával már kevésbé vadító a partner látványa, be kell vetni vmi mást is)
2011. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a rengeteg hozzászólást,szerintem velem van a hiba és ez azóta van így mióta megvan a fiam 21 hónapos.Pedig hálásnak kellene lennem mert a párom 5 évvel fiatalabb nagyon jóképű srác örülnöm kellene hogy így is kíván és csak engem akar(nem vagyok egy modell alkat) és mégsem megy az agyam tudja ,hogy mit kellene tennem,régen soha nem volt baj a szexel sőt nagyon is szerettem vele lenni pont azt kaptam tőle amire mindig is vágytam és tessék,pont miattam megy tönkre.Szerintem valami hormonális problémám lett mióta szültem.attól félek nem lesz ennek így jó vége,pedig tényleg szeretem és valahogy meg akarom menteni ezt a kapcsolatott.
2011. febr. 7. 13:25
 15/18 anonim ***** válasza:

Hasonló probléma esetén én ezt az időszakot megpróbáltam kiküszöbölni úgy, hogy ha tényleges szex nem is volt, én azért "tettem érte", hogy legalább neki legyen jó.. :) (Szerintem nálam is hormonális dolgokból fakadt, meg fejben is volt nálam gond, tablettaelhagyás, miegymás.)

Ha szereted, ez a legkevesebb.. Aztán és/vagy közben meg próbálj meg utánajárni, hogy mi lehet a gond.. akár magadban, akár külső segítséggel..

2011. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17%

9:16 vagyok!

egyszerüen már nem is érdekli,hogy mi van velem,mi lenne nekem a jó!

és sokszor érzem azt,hogy megaláz,mert csak a maga élvezetével törödik!


de igazad is van,mert egy ilyen embert nem lehet szeretni! már nekem se megy!

2011. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Vohu Manah válasza:

12:55 -tel értek egyet. Ha a szex nem működik a pár között, akkor magával a kapcsolattal is valami probléma van. Én azt vallom, ha a pároddal, vagy bármi nemű kapcsolatodban képes vagy megbeszélni a dolgaidat (ez sok esetben nem könnyű), csak abban az esetben fogsz megoldást találni. ---> azt is tudom, hogy sokszor nem találsz partnert (nem lehet valakivel megbeszélni)---> akkor jobb nem erőltetni a dolgot.

Én szerencsés vagyok, mert a párommal mindent megtudok beszélni :) néha csak egy kis változtatásra van szükség - kompromisszum kötés. Mi úgy éljük meg a szexuális életünket, hogy egyikünk sem magára figyel, hanem a másikra ( így nincs hiányérzetünk, megkapjuk a kellő figyelmet)

A másik dolgot 13:37. ---> Ha tudod, hogy esetleg veled lehet a "baj"; és szereted a párod, próbálj a kedvére tenni (ez engem személy szerint boldoggá tesz); persze az önzés nem számít ide. És eközben minél hamarabb próbálj utána járni, hogy mi okozhatja ezt, de mindenféle kép beszéld meg a pároddal.

2011. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Na megérte kérdezősködnöm!!!Megcsalt a párom ráadásul a barátnőmmel aki természetesen már nem a barátnőm azóta!A páromnak próbálok megbocsátani de ami a fura érdekelni kezdett a szex vele,lehet azért mert beijedtem hogy lelép:)Úgyhogy ez van csajok!
2011. márc. 2. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!