Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ment már másnak is tönkre...

Ment már másnak is tönkre kapcsolata a nem működő szex miatt?

Figyelt kérdés
Ezt úgy gondolom,hogy tök jó lenne a kapcsolatunk de a szex részemről nem működik(31/nő).Olyanokra lennék kíváncsi akik ez miatt szakítottak is.
2011. febr. 7. 08:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én bár kicsit fiatalabb vagyok, és nem tudom mire gondolsz, hogy nem működik a szex, de az én előző kapcsolatom például azért IS ment tönkre, mert három év után sem javult a szexuális életünk. Próbáltuk megbeszélni, változtatni, új dolgokat kipróbálni, de a páromnak "problémái voltak az idővel", és nem is nagyon érdekelte, hogy nekem jó-e. Ezért aztán idővel az amúgy más téren "tök jó" kapcsolatunk is kezdett romlani, így szakítottunk. Akárki akármit mond, sajnos/nem sajnos a szex fontos alappillére egy kapcsolatnak...

23/L

2011. febr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem már majdnem. Egyszerűen nem kívántam. Pedig szerettem volna, és nagyon akartam, hogy ezzel ne legyen gond, de mégis volt. Aztán persze kiderült, hogy már a kapcsolat sem működik, így léptem, de nagyon sokszor kaptam szemrehányásként meg.


Az ezután az életembe csöppenő férfivel is voltak hasonló párhónapig tartó gondjaink (nem az elején, hanem már bőven benne a kapcsolatban valahogy "kiújult"), de akkor aztán tényleg nagyon harcoltam magammal. Lehetőség szerint egy csomó afrodiziákumot ettem, és próbáltam agyilag ráhangolni magam. Szerencsére 2-3 hónapja már nincs gond, max a fáradtság/kimerültség, de az időnként sajnos elkerülhetetlen. :( :)

(Annyi még hozzátartozik, hogy sokági elhúzódó nőgyógyászati bajaim voltak, ami szerintem nálam nagyban hozzájárult tudat alatt ahhoz az állapothoz.)


Nálatok mi nem működik? Melyikőtöknél van (inkább) a hiba?

2011. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Lányok!Cseréljétek le a kakast,ha nem bírja ellátni a tyúkudvart.
2011. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen vegyél fejfájás elleni gyógyszert. Sok férfi nagyon önző, figyelmetlen. Ha a hölgy nem szereti a szexet meg kell vele szerettetni. Olyan dolgokat kell bevetni ami alapján rájön, hogy ez nem is rossz.
2011. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

én is fiatal vagyok (24) de az enyém is megy tönkre a szex miatt.3 és fél éve vagyunk együtt,ezalatt annyira visszafejlődött a párom,hogy szinte a gondolattól is irtózóm! semmit nem tud számomra megtenni,amióta együtt vagyunk 1 kezemen meg tudom számolni,hogy hányszor volt orgazmusom! elismerem,hohy már én nem kívánom és már attól is kiabálok,ha helyette megkér,h elégitsem ki!

már ott tartunk,hogy azt sem teszem meg,mert ő sem ad nekem semmit cserébe!

neki problémái vannak az idővel és azzal,h " elfárad" az adott pozicióban!


erre a kapcsolatunk is rámegy,mert ő már reggel azzal ébred,h szexelni akar,amikor én még fel sem ébredtem,aztán egész nap csak erről tud beszélni,aztán este meg veszekedni,ha nekem nem megy!


lehet én vagyok a szánalmas,de már nem tudom magamra erőltetni,mert olyankor már undorodom magamtól!

2011. febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
09.16 Nem szeretitek egymást!
2011. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

nekem már 2 kapcsolatom is ment tönkre emiat (bár mind a kettő csak pár hónapja tartott még szóval nem komoly volt). ott az volt a baj hogy egyszerűen nem ment a sex, mindketten akartuk, de más-más elképzelése volt mindkettőnknek erről a dologról.szóval én inkább léptem a másikból meg a srác.én ebből azt szúrtem le, hogy vannak olyan kapcsolatok ahol nem működik a sex (amit én csináltam neki nem tetszett vagy fordítva az meg nekem nem.)


most egy 3,5 éves kapcoslatm van, de köztünk is megromott a sex nagyon. kicsit unalmas is lett(már ha épp ritkán van), meg nem igazán vagyunk egy hullámhosszon, de ez lehet azért, mert már a kapcsolat sem az igazi :(

2011. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten a szex miatt ment tönkre, de azért nagyban közrejátszott. Az exemnek a kelleténél nagyobb volt a férfiassága,ezzel még nem lett volna probléma,de ő nem tudod bánni vele. Előjáték egyáltalán nem volt nálunk,egyszerűen csak behatolt, én akkor általában még nedves se voltam,de ő sikositót se volt hajlandó használni, mondván,hogy az hideg. Volt,hogy felsértett, és véreztem, annyira fáj. Az egész szeretkezés nekünk akármilyen gáz is, de vetkőzésse-öltözéssel együtt tartott kb.20 percig. Ha mondtam hogy nekem ennyi nem elég,akkor meg próbálta elhitetni velem,hogy higyem el ennyi elég szokott lenni a nőknek, és biztos bennem van a hiba....:S Mivel fájdalmasak voltak az aktusok, egy idő után már nem akartam lefeküdni vele.Persze ez őt rendkivül zavarta. Akkor próbáltuk megbeszélni,hogy nekem több előjátékra lenne szükségem, de kiderült,hogy ő"nem birja tovább".Próbálkozott az előjátékkal, de ez rendre csak 1-2 perc volt,épp kezdtem volna izgalomba jönni, mire ő már úgy érezte vagy behatol,vagy elsül. Végig az volt az érzésem, hogy csak a saját orgazmusa érdekli,mert az 1 dolog,hogy a férfiassága nem sokáig birja, de ha fontos lett volna neki, hogy én is élvezzem kézzel-szájjal kielégitett volna. Végül egyre kevesebbet voltunk együtt szexuálisan, és ezt a kapcsolatunk egyéb területe is megsinylette. Végül szakitottunk, nem kifejezetten emiatt, de nagyban közrejátszott! 22N
2011. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen, nem is egy, a szex olyan egy kapcsolatban mint a pénz az életben, nem a legfontosabb, de nélküle nem lehet.


Hamar elmentek, nem tudtak kielégíteni, vagy éppen az anális szexhez vonzódtak jobban, vagy egyszerűen röhejesen kicsi volt nekik (ez alatt olyan 8-10 cm értek).


szinte mondhatom, hogy a férjem az egyetlen aki bevállt, szerintem tudat alatt ez is meghatározta, hogy hozzá mentem feleségül


28L

2011. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, tönkre fog-e menni a házasságom...majd kiderül.


Mindenesetre a férjem sosem ér rá :(

Reggel mert fáradt, este mert gépezik hajnalig. Napközben dolgozik, délután gyerek van, nem tudom bezárni a szobájába. Hétvégén gépezik.

Szóval ha egy hónapban egyszer sikerül becserkésznem akkor már örülhetek :(


Nekem azért ennél többre lenne szükségem...s nem csak a szex terén hanyagol el.


Tehát tipikus férj lett belőle. Megvan a tyúk, van kiscsibe is, hizlalhatja a begyét a szemétdombon. :/

2011. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!